Film&Dizi

Hızlı ve Öfkeli 9 İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı!


Hızlı ve Öfkeli 9 için ilk fragman 31 Ocak’ta geliyor. Büyük bir Hızlı ve Öfkeli hayranı etkinliğinin bir parçası olarak tanıtılacak ve Miami, Florida’da konser verilecek. Ama ondan önce, fragmanın yaklaşan varışını gösteren bir klipimiz var ve Öfkeli Kaderi olaylarını hatırlarsanız, Dominic Toretto için yeni bir yaşamın ne kadar büyük bir değişime yol açtığını zaten biliyorsunuz. Aşağıdaki Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanını izleyin.

Artık Dominic Toretto’nun (Vin Diesel) bir oğlu olduğu için, artık bir seferde çeyrek mil yaşayan yaşam yaşamının sloganına sadık kalamaz. Ancak Dom’un yeni oğlunun bir arabayı tamir etmesine yardımcı olan sevimli bir sahne olarak başlayan şey oldukça uğursuz.

Dom ve Letty (Michelle Rodriguez) küçük Brian’ı yatağa yatırdıklarında, bir şey olursa ona veda ediyor gibi hissediyorlar. Dom her zaman Brian’ın kalbinde olacağını ve Letty’nin Brian’a tanıdık bir çapraz kolye verdiğini ve onu gelenden koruyacağını söyledi. Bu sefer Hızlı ve Öfkeli aile için tam olarak ne geliyor? Ve bu süre boyunca bayilikte bu kadar öne çıkan kolye ile bir ilgisi var mı?

Hızlı ve Öfkeli 9 için teaser posteri de kolyeyi vurgular, bu da bizi tekrar önemli olacağını düşünür:

Filmin Dom’un çocukluğundan kaynaklanan travmatik bir olay yerine geri dönebileceğini duyduk, bu da gelecek olanlara dair bir ipucu olabilir.

Fast 9, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Helen Mirren ve Charlize Theron’u, Hızlı ve Öfkeli franchise’ın önceki bölümlerinden geri getiriyor ve yönetmen Justin Lin, kameranın arkasına geri dönüyor. Yeni gelenler arasında John Cena, Michael Rooker ve UFC Avcı Francis Ngannou yer alıyor. Ancak Hobbs & Shaw’da yaptıkları geziden sonra Jason Statham veya Dwayne Johnson’ı görmeyeceğiz.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.