Oyun Tanıtımları

Hounds The Last Hope


Türü Mmotps Olan Hounds The Last Hope Adlı Oyunumuzun Yapımcısı Netmarble.Oyun Çok kötü Canınızı Sıkabilir Baya Zaman İsteyen vede Sizi Yoracak Tipten Ama Zevkli Bir Oyun. Ekip Olmanız Lazım Öğle Sazan Gibi Önden Tek Giderseniz Avlanıyorsunuz. Oyunumuzun 2 Modu Var Pvp vede Co-op. Ben Daha Cok Co-Op Modunu Sevdim. Co-Op’ta Amaç Hayatta Kalmak vede Bölgeyi Temzilemek.

Joygame’e Kayıtlı İseniz Joygame Hesabınızla Giriş Yapabiliyorsunuz Hesabınız Yoksa Siteleri Üzerinden Yeni Üyelik Açabilirsiniz.

Oyunun Sitesi :

HoundsOnline

Oyunun Tanıtım Videosu :

https://www.youtube.com/watch?v=jF_MuSiPVgc

Hounds The Last Hope Oynanış

Zorluk Derecesi ve de Silah Satın Almanız İçin Baya Zaman Harcamanız Gerekiyor, Buda Oyunda Fazla Kişide İyi Silah Olmamasına Neden Oluyor.

İlk Lvl’ler Kolay Sonrasında Gireceğiniz Co-op’larda Ekibiniz Sağlam Olsa da Baya Bir Zaman Harcayacaksınız. 10 Lvl’De Özel Mavi Alev Pompalı Silahı Ve Sniper Veriyor, 15 Lvl’de Smg Ve Tüfek Veriyor. 3 Günlük Hediye Olan Bu Silahlar Oyunun En Çok Tercih Edilen Silahları Mavi Alev Serisine Ait.

Silahlarda Extra Olarak + Basma Olayı Var Silahı Aldığınızda +0 İken Gerekli Malzemeleri Sağlayarak + Basabiliyorsunuz. vede 3T Olayı Mevcut Yani Silah 1 Kademe Geliştirdiniz + 3T Yaparsanız Atış Hasarı Daha Çok Artıyor.

Oyunda TeamSpeak Veya Raidcall Kullanımı Had Safhada, Kullanmıyorsanız Oyunda Sağlam Klan Bulmak Neredeyse Zor.

Kıyafetlere ‘dede Mevcut Olan + Sistemi İle Karakterin Canı 400 Fln Bulabiliyor, Extra Olarak Skin ( Kostüm ) Alırsanız Canınıza +100 Getiriyor, Ama Oyun Tamamen Şans Üzerine Kurulu 60 Tane Kutudan 1 Tane Silah Çıkartabildim, Buda Baya Bir Para Harcamama Neden Oldu, Kıyafet Çıkartmaya Para Kalmadı 🙂

Pvp Modu İse Birebir Karşılıklı Savaştan Oluşuyor , Pvp’De Kazandığınız Rütbe Puanı İle Rütbeniz Artıyor vede Sadece Pvp’de Kazanılan Rütbe Puanı Baya Bir Sıkıntılı.

Oyun Modları

Skiller Mevcut , Bu Skiller İle Smg İle Etraftakilerin Hepsine Tarayabiliyorsunuz, Veya Canınızı Arttıracak Pasif Skilleri Alabiliyorsunuz. Aktif Skill vede Pasif Skill Olarak 2 Çeşit Var.Skill’lerin Özeliklerini Sadece O Silahta Kullanabiliyorsunuz , Genel Özelikleri İse Karakterlere Göre Değişiyor Yani Assault,Specialist,Support,Tech Olmak  Üzere 4 Karakter Sınıfı Mevcut Bu Her Sınıfın Farklı Özelikleri Skilleri Mevcut.Skill Alımı Paralı Bu Biraz Oyun Parası Harcamanıza Neden Oluyor.

Oyunda Para Kasmak ‘Ta Biraz Zor , Tp Torbası İle Oranı Yükseltebiliyorsunuz vede Co-Op’ları Başarılı Bir Şekilde Bitirseniz İyi Miktarlar Geliyor. Özel Operasyonlar Mevcut Günlük Olarak Acılan Operasyonlar Bunları da Başarılı Bir Şekilde Bitirdiğinizde Altın Geliri Elde Ediyorsunuz.

Silahlarınızı Tamir Etmeniz Gerekiyor , Her El Başı Kontrol Edil Silahlarınız Arızalanabiliyor , Bozuluyor Buda Atış Hasarının Düşmesine Neden Oluyor.Tamir Etmediğiniz Zaman Atış Hasarı Çok Düşünce Daha Çok Maliyetle Tamir Ediliyor.

Oyun İçinde Merminiz Biterse Diye Mermi Alma Alanları Mevcut , Merminiz Biterse Ekip Arkadaşınız Ya Cephane Kutusu Kuracak Yada O Alanlardan Mermi Alacaksınız.

F Tuşu İle Adamın Bağırsaklarını Söküyorsunuz , Buda Pvp’de Yanınıza Kimseyi Yanaştırmamınız Gerektiğini Size Öğretiyor Yansırlarsa Size Direk F İle Öldürebiliyorlar.

Karakter Olarak 2 Karakter Açma Hakkınız Var Para İle Karakter Slotu Alırsanız BU Sayı 5’e Yükseliyor.

Depo vede Envanter Alanları da Kısıtlı Olmasından Dolayı Onlarda Genişletici Almanız Gerekebilir Buda Gene Para Demek.

Oyun Çok Zaman Alıyor , Genel Olarak Güzel Beni Cezbetti Yeni Başlayacak Arkadaşlar Biraz Daha Şanslılar Günlük Hediyeler , Yoklama İtemleri Vs. Onlarda Droplar Daha Yüksek.

Kutu Açmanın Taktiği Olduğu Söylentileri Dönse de , Ekipman Kasmak İçin Ya Para Yatıracaksınız Yada Oyun İçindeki Parayla İtem Çıkartacaksınız.

Ekipmanların Bir Çoğunu, Neredeyse Hepsini Oyun Parasıyla da Pazardan Alabiliyorsunuz.

 

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.