Sosyal Medya

İnstagram’da keşfete nasıl düşülür? Keşfete girmek için püf noktalar neler?

İnstagram’a uyumlu içerikler üretin


Milyarlarca kullanıcısı olan popüler sosyal medya uygulaması İnstagram’da keşfete düşmek günümüzde oldukça önemli bir mesele haline geldi. Özellikle ünlü isimler ve sosyal medya fenomenleri İnstagram’da keşfete düşmek ve milyonlarca insan tarafından beğenilmek ve yeni hayran kitleleri yaratmak istiyorlar.

Herkes tarafından merak edilen ve araştırılan İnstagram keşfet bölümüne düşme konusunu

e-takip.com.tr olarak sizler için ele aldık. İnstagram’da keşfet sekmesine düşmek için yapmanız gereken ve bilmeniz gerekenleri adım adım açıkladık. İnstagram keşfete düşmek için işte püf noktaları!

İnstagram’a uyumlu içerikler üretin

İnstagram için video formatında uyumlu içerikler üretmelisiniz. Özellikle İnstagram’ın kulanım amaçlarına ters düşmeyecek ve insanların görmek istemeyeceği içerikleri üretmeyin.

İçeriklerinizde konum bildirmeyi unutmayın

İnstagram paylaşımlarında konum bildirmek çok önemlidir. İnstagram algoritması konumları özel olarak değerlendirmeye tutmaktadır. Bu nedenle paylaşımlarınıza kesinlikle ilgili konumu eklemeniz tavsiye edilmektedir.

 İnstagram etiketleri kullanın

İnstagram paylaşımlarınızda içerik ile ilgili olan etiketleri eklemeniz keşfete düşmek için etkili bir yöntemdir. Fakat etiket kullanımında aşırıya kaçmamanız gerekiyor ve asla ilgisiz etiketler kullanmayın.

Paylaşım saatlerine dikkat edin

İnstagram keşfete düşmek ve çok fazla beğeni almak için insanların daha çok aktif olduğu saatleri seçmelisiniz. İnsanların sıklıkla İnstagram’da olduğu aktif saatleri kullanıcı kitleniz üzerinden analiz etmelisiniz ve buna göre paylaşımlarınızın saatlerini belirlemelisiniz. Yoğun saatler paylaşım için çok önemlidir.

İlgi çekebilecek paylaşımlar yapmaya çalışın

İnstagram’da daha önce kullanıcıların üretmediği ve benzersiz olan ilgi çekici içerikler üretmek sizi herkesten bir adım öne çıkarır. Bu nedenle ilgi çekecek farklı içerikler üreterek keşfet bölümüne daha hızlı çıkabilir ve büyük bir avantaj elde edebilirsiniz.

İnstagram’da sakın hile yapmayın

Son olarak ise İnstagram da asla öne çıkmak için hile yapmayın. Hile yapmak sizi sahip olduğunuz durumdan da daha kötü bir duruma götürür sizi. Hesabınız için kötü bir durum yaratmış olursunuz. Hile yaptığınız zaman İnstagram algoritması tarafından hesabınız kısıtlanabilir ve var olan kitlenizi ve kullanıcılardan aldığınız geri dönüşlerinizi de kaybedebilirsiniz. Asla hile yapmayın!

Gecbunlari

Teknoloji Haberleri Ve Gündeme Dair Haberlerin Yer Aldığı Bir Blog Şeysiii.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.