Film&Dizi

İnto The Night 3. Sezon

Netflix’in en çok sevilen dizileri arasına hızla girmeyi başarmış olan İnto The Night 3. Sezon haberleri ile geri dönmeye hazırlanıyor. İzleyicilerin yakından takip ettiği into the night 3. sezon ne zaman yayınlanacak, oyuncu kadrosunda değişiklik oldu mu ve bu sezonda neler olacak gibi birçok konu gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Dizi, ilk ve ikinci sezonlarındaki izlenme oranları ile en başarılı Netflix yapımları arasına sağlam bir şekilde girmiş, bu nedenle de into the night 3. Sezon merakla beklenmektedir.

 

Into The Night Konusu

Into the Night, 2020 yılında yayınlanan Netflix yapımı bir dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Dizi, apokaliptik bir kurguda geçerken bu kurgu dünyasında güneş ışığına maruz kalan her şeyi öldüren bir felaket söz konusudur. Dizide ise güneş ılığından kaçmaya çalışan bir grup insanın hayatta kalma mücadelesine yer verilmektedir. İşte bu şekilde kurgulanan dizinin ana hikayesi de bir uçağın içinde geçmektedir.

Into The Night güneşten kaçışlarını sağlayabilecekleri bir yol arayan insanların havaalanında toplanmaları ile başlar. Ana karakterler, oldukça farklı açılardan çeşitlilik göstermektedir. Karakterler arasında rastlantısal bir şekilde orada bulunan kişiler olduğu kadar belirli bir amacı olan ve bu amaca ulaşmaya çalışan kişiler bulunmaktadır.

Dizi kurgusunun temel dinamiği ise hayatta kalmak için bir arada çalışma ve ortak karar verme süreci olarak işlenmektedir. Hayatta kalmaya çalışan bu grup, güneşin etkisinden kaçmak için uçağı hareket ettirerek gece boyunca dünya etrafında dolaşmaya odaklanmaktadır. Ancak, uçağın uğradığı her ülkede farklı handikaplar bulunmaktadır. İşte dizideki karakterler de sürekli olarak mücadele ederken birbirlerine güvenme pratiklerini de öğrenmektedirler.

Into The Night gerilim dolu sahneleri ve karakterler arasındaki gelişen ilişkileri ile izleyiciyi nefessiz bırakmaktadır. Aynı zamanda, insan doğasının sınırlarını zorlayan bir kurguda acil durumlardaki tepkisellik durumlarını da sorgulamaya almaktadır. Into the Night, ilk iki sezonunda izleyicilere heyecan dolu bir macera sunduğu için İnto The Night 3. Sezon da büyük bir merakla beklenmektedir.

 

İnto The Night 3. Sezon Ne Zaman

Netflixd yapımları arasında büyük bir popülerlik seviyesine ulaşmış dizilerin bazıları, şok edici kararlar ile iptal edilme haberlerine konu olabilmektedir. Bazı dizilerde ve özel yapımlarda, gelecek sezonlar merakla ve heyecanla beklenirken, hayal kırıklığı yaratılarak iptal edilen dizi sayısı oldukça fazladır. Hatta Netflix bu nedenle çoğu zaman eleştirilmektedir.

Ancak into the night 3. sezon haberinin gelecek olması ya da en azından iptal edilmemiş olması, bu dizinin takipçileri arasında oldukça büyük bir rahatlama yarattı. Her ne kadar resmi olarak bu dizinin üçüncü sezon çalışmalarının ne zaman başlayacağı ya da kesin olarak yayın tarihi belli olmasa da gelecek sezonun olacağı haberlerinin gelmesi büyük bir rahatlama yarattı.

İnto The Night 3. sezon ne zaman sorusuna yanıt olarak ise dizinin en erken 2025 yılı içerisinde yayınlanacağı tahmin edilmektedir.

 

İnto The Night Oyuncuları ve Kadro Tahmini

Henüz üçüncü sezon ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadığı için ilk iki sezondan yola çıkılarak oyuncu kadrosu hakkında tahminler ile yetinmek durumundayız. Ѕуlvіе/Раulіnе Еtіеnnе, Ауаz/ Меhmеt Кurtuluş, Lаurа/Ваbеtіdа Ѕаdјо ile Ноrѕt/Vіnсеnt Lоndеz karakterlerinin dizide yer alacağı tahminleri var. Mathieu/Laurent Capelluto, Rik/Jan Bijvoet, Jakub/Ksawery Szlenkier, Ines/Alba Gaia Bellugi gibi isimlerin de into the night oyuncuları arasında yer almaları beklenmektedir. Yeni sezon olarak into the night 3. sezon için oyuncu kadrosunun elbette ki değişme ihtimali bulunuyor.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.