Film&Dizi

Yenilmez 5 Boyka Ne Zaman Çıkacak?

Yenilmez 5 Oyuncuları


Dünya çapında ses getiren bir seri olan Yenilmez serisi, dünyaca sevilmesinden ötürü sıkı bir şekilde takip edilen film serilerinden biridir. Baş rolünde Scott Adkins’in oynadığı Yenilmez serisinin son bölümü olan Yenilmez 4’ün diğer bölümler gibi çok sevilerek izlenme rekorları kırmıştır. Bu kadar izleyiciye ulaşmış olan Yenilmez 4 filmi, kendisinden sonra yeni bir bölümün de geleceğini belli etmişti. Şimdi ise serinin sevenleri Yenilmez 5’in en kısa zamanda çıkması istemekte ve filmin çıkacağı günü sabırsızlıkla beklemektedirler.

Filmin 4. Serisi 2017’de olmuş olan Yenilmez 4 ardından Yenilmez 5’in bu yıla kadar hala çekilmemesi sevenleri tarafından merak konusu olmuştur. Sorulan onca sorunun cevabını yapımcılar net olarak cevaplayamamakta ve hangi tarih de Yenilmez 5’in çekileceği bildirilmemektedir. Ancak bilinene göre Yenilmez 5’in çekilmemesinin nedeni baş rol oyuncusu olan Scott Adkins’in farklı projelerde görev alması ve yapımcılarında farklı ve sevilebilecek bir senaryo üretememesi filmin bu kadar gecikmesine neden olmuştur.

Ancak son zamanlarda dikkat çeken bir konu da Scott Adkins’in sosyal medyasından yapmış olduğu paylaşımlar nedeni ile olmuştur. Ünlü oyuncu paylaşmış olduğu içeriklerde eski film kesitlerini paylaşması ve eski bölümlerde yer alan repliklerden de seçip yazı halinde paylaşımlarına eklemesi ile (özellikle ringe çıkarken her kesin: ‘’ boyka, boyka, boyka, diye bağırışını özledim’’) sevenlerine mesaj vermektedir. Bu paylaşımlar sebebiyle de Yenilmez 5’i sabırsızlıkla bekleyen hayran kitlesi baş rolde yine Scott Adkins’in olacağını ve filmin de yakın bir zamanda paylaşılacağını düşünmeye başlamışlardır.

Yenilmez 5 Oyuncuları

Yenilmez 5 ne zaman çıkacak gibi soruları soran izleyiciler aynı zamanda da yeni seri bölümünün baş roller oyuncularını da aynı şekilde merak etmektedirler. Herkesin de bildiği gibi bu tip bilgiler genel olarak heyecanı artırmak ve merak uyandırmak için saklı tutulur. Ancak kimi zaman bir şekilde bu tür bilgilerin basına düşmesi ile bilgiler önceden bilinebilir. Yenilmez 5 oyuncularının kim olacağı da basına sızan bilgiler ile bilinmektedir. Ancak hala net olarak yeni bölümün tam kadrosu kesin olarak bilinmemektedir.

Basına gelen bilgiler ile Yenilmez 5 de rol alacak olan oyunculardan bazıları;

  • Scott Adkins
  • Alan Aboutboul
  • Teodora Duhovnikova

Yukarıda adı geçen oyuncuların Yenilmez 5’de de rol alacağı büyük ihtimaldir. Ancak adı geçen oyuncuların hala sözleşmeye imza atıp atmadıkları bilinmedikleri için ileriki zamanlarda bu isimlerde de bir değişiklik olabilir.

Son olarak filmin en popüler isimlerinden biri olan Scott Adkins’in kim olduğuna bir bakacak olur isek Yenilmez 5’ in neden hala çıkmadığını anlamak çok daha rahat olacaktır.

İlk oalrak Scott Adkins 1976 yılının 17 Haziran gününde İngiltere’de doğmuştur. Babası John Adkins annesi Janet Sander’dir. Scott ise bu çiftin ikinci çocuğudur. Ailesi kasaplık ile geçimini sağlamaktadır. Adkins, çocukluğundan beri sporu çok seven biri olmuştur. 10 yaşında judo öğrenmeye başlamıştır. Ardından sadece bunun ile kalmayıp tekvando ve kick boks ile de uğraşmıştır. Kendisine rol model olarak Claude Van Damme ve Bruce Lee gibi yıldız oyuncuları belirlemiştir.

İlerleyen zamanlarda ise kendisini geliştirerek Tekvando dersleri vermeye başlamıştır. Ardından sinemaya olan ilgisi artmaya başlamış ve okulundaki drama kulübünün üyesi olmaya karar vermiştir. 21 yaşına geldiğinde Webber Daouglas drama akademisinden teklif almıştır. Ancak bu akademiyi bitiremeden okulundan ayrılmak zorunda kalmıştır.  İlerleyen zamanlarda ise Hong Kong’dan film tekli alması ile Jackie Chan ve Sammo Hung ile çalışma fırsatını elde etmiştir. Oynamış olduğu çoğu filmler aksiyon ve dövüş yapılı eserlerdir.

Bu yetenekli ve ünlü oyuncu hakkında son olarak kendisi dünyaca ünlü estetik stiller ile tekme atabilen ve en iyi 5 tekme atan oyuncudan birisidir. Ayrıca Carmel Adkins ismine sahip bir çocuğu vardır. Eşi ise Lisa Askins’tir.

Yukarıda verilen bilgilere baktığımız zamanda Yenilmez 5 ne zaman çıkacak sorusuna güzel bir cevap verme şansımız vardır. Filmin hem yapı bakımından hem de oyuncular bakımından hazır olmaması nedeni ile uzun bir süredir rafta kalmıştır. Ancak çeşitli ipuçlarından anlaşılabileceği gibi yakın zamanda Yenilmez 5 adlı filmi görme olanağımız vardır. Sevenleri tarafından serinin yeni bölümü heyecan ile beklenmektedir.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.