Genel

Logitech G300s Oyuncu Faresi İnceleme

Şık Tasarım


Başarılı bilgisayardan kusursuz performans alma yolunda mouse büyük rol oynuyor. Logitech G300s, gerek iş amaçlı gerekse oyun oynarken yüksek bütçelere çıkmadan kullanacağınız bir ürün. Kablolu mouselardan vazgeçemeyenler için uygun fiyata satılan bu ürünü sizler için inceledik. Alt başlıklar ile Logitech G300s modelini yakından tanıyalım.

 

Şık Tasarım

Oyuncu farelerinde abartı genellikle ön planda tutuluyor. Fakat Logitech G300s böyle bir ürün değil. Oldukça şık tasarımlı bu mouse ele çok rahat oturan şık tasarıma sahip. Ayrıca 6 farklı atanabilir tuşlarıyla oyun oynarken, grafik çalışması yaparken ve internette gezinirken büyük kolaylık sağlıyor.

Kayıpsız Tepki

Logitech G300s’in tepki süresi oldukça başarılı. İstediğiniz her komut hatasız bir şekilde uygulanabiliyor. Ayarlanabilir DPI özelliği ile farklı ekranlarda etkin ve kayıpsız kullanım sunuluyor. Ayrıca DPI ile birlikte yanlardaki led aydınlatma da 3 farklı renge bürünüyor. DPI ayarlaması G8 tuşu ile kolaylıkla yapılabiliyor.

Kolayca Kopyala-Yapıştır

Logitech G300s, kopyalama işlemlerini çok kolay hale getiriyor. Sağ klik alanında bulunun G7 tuşu ile kopyalama, G6 ile yapıştırma işlevini kolayca yapabiliyorsunuz. Böylece basit işlemlerde eliniz klavyede olmuyor.

İnternet Gezinmeleri Daha Rahat

Bilgisayar oyun oynamanın dışında önemli bir kesim internette gezinir. Tek sekme içerisinde sörf yaparken önceki linke dönmek istediğiniz de sol üstteki geri alanına tıklarsınız. Fakat Logitech G300s bunu çok daha kolay yapmanızı sağlıyor.

Sol klik alanında yer alan G4 ile bir önceki sayfaya gelebiliyorsunuz. Buradaki işiniz bitti ve son açtığınız sayfaya dönmek istediğiniz de ise G5 tuşuna basmanız yeterli.

3 Farklı Profil Atama

Mouse üzerinde yer alan G9 tuşuna üç farklı kullanıcı profili atayabiliyorsunuz. Gamer kullanıcılar bu özellikten daha iyi faydalanacaktır.

Uzun Süreli Kullanım

Logitech G300s’in en taktir toplayan kısmı uzun süreli kullanım performansıdır. Sağ baş parmağın denk geldiği kısımla dördüncü parmağın değdi alanlar tırtıklı, dayanıklı ve yumuşak malzemeden yapılmış. Böylece kullanım konforu yüksek olurken uzun süreli kullanımlarda kolayca da yıpranmıyor. Saatlerce oyun oynayacaklar için Logitech G300s doğru tercih olacaktır.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.