Film&Dizi

Loki 2.Sezon

 

Marvel dünyasının yeni dizilerinden bir tanesi olan ve ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan Loki dizisinin şimdiden 2.sezonu merak konusu oldu. Loki dizisi Marvel sinema dünyası tarafından Disney+ üzerinden oynatılan bir dijital platform dizisidir. Loki 2.sezon hakkında geniş kapsamlı bilgileri ve yayın tarihi hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz. Thor’un kardeşi olan ve fantastik güçlere sahip Loki’yi yakından tanımaya ne dersiniz?

Dizide Loki karakterini Tom Hiddleston canlandırmaktadır. Dizide “Avengers: Endgame” filmi sırasında yaşanan olayların ardından alternatif bir zaman çizgisindeki maceralarını konu almaktadır. Loki’nin 1. sezonu 2021’de yayınlandı ve genel olarak izleyicilerden ve eleştirmenlerden olumlu not aldı.

Dizide Loki zaman mekan boyutlarında maceralarını keşfetmek de ve zaman değişkenlik üzerine farklı zaman çizgilerinde geçen olayları konu almaktadır. Loki her ne kadar bulunduğu durumdan kurtulmak istese de sonunda bu durumu kabullenmeye başlayarak olayları anlamaya çalışmakta ve gizemli olayları çözmeye çalışmaktadır. Sizlerde bu serüvene ortak olmak için hemen loki dizisini izlemeye başlayabilirsiniz.

Loki 2.Sezon İzle

Loki’nin maceralarını konu alan ve bu karakteri daha yakından tanımanıza olanak sağlayan dizide Thor’un kardeşinin başından geçen olağanüstü olayları izleyeceksiniz. Dizde son olarak izlemiş olduğunuz “Avengers: Endgame” filminde yaşanan olayları takip eder. Loki, zaman taşını ele geçirir ve alternatif bir zaman çizgisinde kaybolur. Bu durum, Time Variance Authority (Zaman Değişkenlik Otoritesi – TVA) adlı bir organizasyonun dikkatini çeker. TVA, zamanın doğru akışını korumakla görevli bir kuruluştur ve zaman içindeki değişiklikleri engellemeye çalışır. Loki dah sonra bu ekiple anlaşma yaparak onları avlayan bir avcıya karşı iş birliği yapma sözü verir.

Loki’yi bu anlaşmadan sonra bekleyen bazı süprizler bulunmaktadır. Dizi de Loki peşinde olduğu kişiyi bulunca bu sefer onunla iş birliği yapma durumuna giderek kaçmaya başlar. Bakalım 2.sezonda bizleri neler bekliyor. İlk bölümü Ekim 2023’de yayınlanan Disney+ dizisi olan Loki 2.sezon ne zaman ve bölümleri nasıl izleyebilirsiniz kontrol edelim. Loki 2. sezonu 6 Ekim tarihi itibariyle yayınlandı. 1 ve 2 sezon olmak üzere şuan izlenebilir 12 adet bölüm yer almaktadır. Sizlerde Loki 2.sezon izlemek için hemen disney+ platformuna giriş yapabilir üye değilseniz kolayca üyelik oluşturabilirsiniz.

Loki 2.Sezon Ne Zaman?

Dizi aynı Netflix platformunda olduğu gibi haftalık bölümler değil de alışagelmişin dışına çıkarak tüm bölümleri birden yayına sokmaktadır. Sizlerde loki 2.sezon ne zaman diye merak ediyorsanız loki 2.sezon şuan yayında ve izlenebilir durumdadır. Hesabınız varsa hemen giriş yaparak bu güzel diziyi izleme şansını elde edebilirsiniz. Hesabınız yoksa sizlerde bu geniş dizi, film ve belgesellerin yer aldığı dijital kütüphaneye üye olarak video izleme keyfini sürebilirsiniz.

Disney+ üye olurken aylık değil de yıllık abonelik seçmeniz durumunda sadece 10 ay ücreti ödemektesiniz. Sizlerde uzun süreli üye olmayı düşünüyorsanız yıllık abonelik almanızı tavsiye ederim. Disney+ 9 ocak itibariyle aylık üyelik bedeli 64,99 TL’dir. Eğer yıllık üyelik ile almak isterseniz (tek ödemede 649,90 TL) 10 ay fiyatına 12 ay izleyebilirsiniz. Loki ve birçok Marvel filmini izleme şansını elde edeceksiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.