Mobil Alemi

Nubia Red Magic 5G Telefon İncelemesi

Nubia Red Magic 5G oyun akıllı telefonu olduğu söylenenlerin canlı bir görüntüsü, cihazın arkasındaki bazı önemli tasarım özelliklerini gösteriyor gibi görünüyor. Üstte dikey bir üçlü kamera modülü ve LED ışıkları gibi görünen belirgin bir ‘Red Magic’ logosu ortaya çıkıyor. İlginç bir şekilde, aksesuar bağlamak için olabilecek veya hatta Black Shark 3’e benzer bir manyetik şarj konnektörü olabilecek bir POGO konnektörü de görülüyor.

Red Magic 5G’nin tasarımı bir oyun telefonunun tasarımına çok benziyor. Cihazın arkasında ortada açık kırmızı bir Kırmızı Sihirli logolu agresif bir “X” deseni bulunur. Çerçeve metalik mavidir ve bir kırmızı düğme görebiliriz. Aktif soğutma için havalandırma deliklerini ve bir aksesuar için konektör pimleri gibi görünen şeyleri de görebiliriz. GameBench, 144fps’de Real Racing 3 oynarken şarjla 5 saatin üzerinde oyun süresine sahip olduklarını söylüyor. Tabi bu büyük kapasiteli 5.000 mAh pil sayesinde oluyor.

GameBench testlerini Red Magic 5G’nin yayın öncesi sürümü ile gerçekleştirdi. Bu, 144 fps’lik sabit bir kare hızı sunan kıyasladıkları ilk el cihazıdır. Real Racing 3 ile ortalama 144 fps kare hızı kaydedebildiler ve Ultra-144’ün rozetini kazandılar. GameBench ayrıca PUBG Mobile ve Arena of Valor’u (her ikisinin Çince sürümleri) de test etti.

PUBG Mobile ve Arena of Valor henüz 144 fps’yi desteklemiyor, ancak Red Magic 5G’de hala çok iyi performans gösterdiler. PUBG MObile medyan kare hızı 90 fps, Valor Arenası medyan kare hızı 60 fps kaydetti. Valor söz konusu olduğunda, mükemmel bir 60 fps idi.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.