Oyun Tanıtımları

Pes 17 ne zaman çıkıyor!

images

Akıllara takılan soruyu sizin için düzenledik araştırdık sorduk sizlere… işte pes 2017 ne zaman çıkıyor .. Konami oyun yapım devinin en popüler oyunu olan Futbol oyunu Pro Evolution Soccer son oyunu ile istekleri karşılayabilmiş ve her sene bu başarısını devam ettireceğini belirtmişti ve öyle de devam ediyor.

Oyun içi grafikleri ve oyun dinamikleri ile dört dörtlük oyun deneyimi sunan Pes 16 bildiğiniz gibi teliflerden dolayı dili yanmış bir oyundu. Bir çok takımın telifini alamayan oyun Türkçe desteğini devam ettirmeye devam ettirse de ülkemizin liglerini hala barındırmamaktadır.

Ama pes 17 de süper lig olması için anket oluşturuldu yeteri sayı olursa önümüzdeki sene Türklerde oyunun içinde olacak. Buna karşın tüm oyuncu kitlesini elinde tutmayı başaran oyun yapımcıları son oyunu ile büyük bir çıkış yakaladı. Bir sonraki oyunda teliflerin üstesinden geleceğini belirten Konami oyuncuların kafasında Pes 17 Ne Zaman Çıkacak? sorusunu oluşturdu.

Bir sonraki senenin oyunlarını genel olarak son aylarda çıkaran futbol oyunları genel olarak eylül ve ekim aylarını hedef almakta. Tabi bir ihtimal. En büyük rakibi Fifa olan Pes genel olarak Fifa’dan biraz daha önce oyununu oyuncularına sunmaktadır. Bu tarihte yaklaşık olarak 10 Eylül 2017 tarihine denk gelmekte. Bunu buraya yazdık gelin görün bu tarihte bu oyun çıkacak.

Oyunun gelişiminden söz edecek olursak oyun 2014 ve 2015 de büyük bir şekilde oyuncu kitlesi kaybetmişti ancak buna karşın önemli oranda oyununu satarak futbol oyunları bölümün de bekleneni aldı. Son oyunu ile tekrardan kalitesini yenileyen yapım grafiklere çok önem verdiğini tekrardan gösterdi.Genel olarak aynı fiyattan oyuncusu ile buluşan Pes 16 ilk satışına 80 TL’lik bir fiyat ile başlamıştır.

Gün geçtikçe yapılan indirimler Pes ekonomik yapısı ile de tercih edilen oyunlar arasında yer almakta ve cok sayıda satılan oyunlar arasında. Tahmini olarak Pes 2017 çıkış tarihini verdiğimiz oyun hakkında gerçek bir bilgiye ulaşıldığında buradan güncelleneceğine emin olabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.