Oyun DünyasıOyun İndirimleri

PlayStation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Resmi Olarak Açıklandı!

3 Muhteşem Oyun Şubat Ayında Tamamen Ücretsiz


Japonya merkezli teknoloji şirketi Sony, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından yapığı duyuru ile PlayStation Plus Şubat ayı oyunları listesini açıkladı. Tamamen aksiyona ve eğlenceye dayalı bir konsept ile hazırlanan bu oyunlar, Şubat ayı içerisinde PlayStation Plus abonesi olan oyun severler tarafından ücretsiz bir şekilde indirilecek ve sınırsız bir şekilde oynanabilecektir. İşte, Sony tarafından açıklanan PlayStation Plus Şubat ayı oyunları

3 Muhteşem Oyun Şubat Ayında Tamamen Ücretsiz

PlayStation Plus Şubat ayı oyunları, geçtiğimiz günlerde Sony tarafından resmi olarak açıklandı. Abone sahipleri, Şubat ayı içerisinde Destruction AllStars, Control, Concrete Genie isimli yapımları herhangi bir ek ücret ödemesi yapmadan indirebilecek ve oynayabilecektir. Dilerseniz, oyun severler tarafından merakla beklenen ücretsiz oyunları gelin ayrıntılı olarak birlikte inceleyelim.

 

Destruction AllStars

2 Şubat 2021 tarihinde piyasaya çıkacak olan Destruction AllStars isimli oyun, Şubat ayı içerisinde oyun severlere ücretsiz bir şekilde sunulacaktır. PlayStation 5 oyun konsolu için özel olarak hazırlanan yapım, tamamen aksiyona ve eğlenceye dayalıdır.

Oldukça farklı bir oynanış tarzına sahip olan söz konusu yapım da oyun severler, seçtikleri araç ile rakiplerini alt etmek için amansız bir mücadeleye girişecektir. Uzun zamandır beklenen ve önümüzdeki ay içerisinde piyasaya çıkacak olan oyun, PlayStation Plus abonesi olan oyun severler tarafından ücretsiz bir şekilde oynanabilecektir.

Control

27 Ağustos 2019 tarihinde piyasaya çıkan ve son dönemin en dikkat çeken oyunlarından biri olan Control, Şubat ayı içerisinde PlayStation Plus abonesi olan oyun severlere ücretsiz olarak sunulacaktır.

Hem PlayStation 4 oyun konsolunda hem de PlayStation 5 oyun konsolunda ücretsiz olarak oynanabilecek olan yapım, oldukça dikkat çekici bir hikâye’ ye sahiptir. Jesse Faden isimli karakteri yönettiğimiz oyundaki amacımız ise özel güçler ile donatılan Hiss isimli düşmanı yenmektedir.

Concrete Genie

8 Ekim 2019 tarihinde piyasaya çıkan ve PlayStation Plus Şubat ayı oyunları listesinde yer alan  Concrete Genie isimli yapım, macera dolu sahneleriyle dikkat çekiyor. Ash adında genç bir karakteri yönettiğimiz oyundaki amacımız ise zorbalar tarafından yırtılan ve şehrin farklı köşelerine savrulan defterin sayfalarını bulmak. Fakat, oyunun hikayesi her ne kadar son derece basit olarak görünse de oyun severleri oldukça eğlenceli sürprizler de bekliyor.

2021 PlayStation Plus Abonelik Fiyatı Ne Kadar?

PlayStation Plus abonesi olan oyun severler, her ay birbirinden kaliteli oyunları ücretsiz olarak oynayabiliyor. Tüm bunların yanı sıra söz konusu abonelik sistemine kayıt olan oyuncular, PlayStation Store mağazasında yapılan kampanyalar da ek indirimler de kazanabiliyor. İşte, avantajlarıyla dikkat çeken PlayStation Plus fiyatları;

  • 1 Aylık dönem için ödenmesi gereken tutar: 40 TL
  • 6 Aylık dönem için ödenmesi gereken tutar: 100 TL
  • 12 Aylık dönem için ödenmesi gereken tutar: 240 TL

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.