TeknolojiTeknoloji Haberleri

Realme Televizyon Sektörüne Giriş Yapıyor Mu?

Uygun Fiyatlı Realme Televizyon Geliyor!


Ülkemize Yeni Giriş Yapan Telefon Üreticisi Realme Tarafında İlginç Gelişmeler Yaşanıyor. Realme Televizyon Mu Üretiyor? Realme Televizyon Sektörü Hakkında Ne Düşünüyor? Realme Telefonlarıyla Adından Söz Ettirirken, Rekabetin Kol Gezdiği Televizyon Piyasasına Girmeye Hazırlanıyor.  Realme Telefon Üretirken Bir Yandan Da Televizyon Geliştirmişe Benziyor. Yakın Zamanda Barselona’daki MWC 2020‘de Yeni Televizyonunu Tanıtacağını Açıklayan Realme Ucuz Cihazları İle Piyasada Kendince Bir Yer Edinmişti.

Bir Twitter Kullanıcısının Sorusuna Cevap Olarak Gelen Açıklamada Realme Hindistan CMO Francis Wang Tarafından Verilen Cevapta Televizyon Sektörüne Girişine Hazırlanan Realme Tarafından Bir Olumlu Sinyal Olarak Karşılandı.

Realme Barselona’daki Yapılacak Konferansta Yeni Televizyonunu Açıklaması Veya Başlattığını Duyurması Anlamına Gelemese De  Realme Şirket Politikaları Gereği Zaten Rekabeti Seven Ve Piyasada Kullanıcının İsteklerini Okuyabilen Yeni Bir Firma. Realme Kendi Ses Aksesuarlarını Da Üretiyor Olması Televizyonlardaki Ses Kalitesinde Bizi Bir Sürpriz İle Karşılayabilir. Televizyon Üreticisi Olarak Realme Türkiye Piyasasına Girerse Rakipleri SAMSUNG Veya LG Olmayabilir. Pazar Payı Yüksek Firmalarla Ve Döviz Kuru İle Ülkemizde Rekabet Etmesi Olası Gözükmese de Başka Ülkelerde Bir İhtimal Başaralı Olabilir.

Uygun Fiyatlı Realme Televizyon Geliyor!

Realme Televizyon Sektöründe Büyük Rakiplerinden LG Ve Samsung İkilisine Karşı Gelmeyi Başarabilecek Mi Orası Tartışılır Ancak, Uygun Fiyatlı Cihazları İle Telefon Sektöründe Kısa Sürede İyi Şeyler Başarmış Gibi Duruyorlar. Kazançlı Televizyon Sektörüne Adım Atmayı Düşünüyorlar Mı Yoksa Tamamen Bir Piyasa Yoklaması Mı Orası Bilinmez Ama Ülkemize Gelmesi Zaten Uzun Zamanlar Alacaktır. Realme Tarafında Uygun Fiyatlı Televizyon Üretmesi Ve Xiaomi Mi TV’ye Rakip Olarak Gelmesi Bekleniyor. Büyük Üreticilerle Dediğimiz Gibi Yarışması İçin Kullanıcıları İyi Okuması Ve Piyasadaki Herkese Hitap Etmesi Gerekiyor.

Bu Duyuru İle Beraber Realme MWC 2020 ‘Den Önce Bir Etkinlik Düzenleyip Realme Fitness Bandını Tanıtacağı, Bunun Yanı Sıra Başka Akılı Cihazları Da Paylaşacağı Düşülüyor. 24 Şubat’tan Önce Realme Fitness İle Karşılaşmamız Olası Olsa Da Realme Tarafından Net Bir Tarih Veya Etkinlik Planlaması Gözükmüyor. ( 6 Şubat Tarihi Hariç Çünkü Realme C3 Tanıtımı Mevcut )

Realme Tarafında Hızlı Ve Güçlü Adımlarla Pazarda Gelişmeler Sağlamaya Dursun Bizde Bu Ürünlerin Ülkemize Uygun Fiyatlarla Ulaşabileceğimiz Seviyede Geleceğini Umarak, Yakın Zamanda Yapılacak İlk Önce C3 Etkinliğini Sonrada Realme Fitness İçin Yapılacak Etkinliği İple Çekelim.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.