Alışveriş İndirimleriMobil Alemi

Samsung Öğrenci ve Öğretmenlere Özel İndirim Fırsatları! Samsung Öğrenci İndiriminden Nasıl Yararlanılır?


Öğrenci indirimi ve öğretmen indirimi haberleri ile adını gündeme getiren Samsung, bazı şartları yerine getiren öğretmen ve öğrencilere %20’ye varan indirim fırsatı sunuyor!

Ülkemizde, gençlere yönelik yapılan çalışmalar sonucunda seçili olan telefon/tablet gibi teknolojik ürünlerde uygulanacak olan vergisiz satışın yanı sıra. Samsung’da öğrencilere ve öğretmenlere. Eğitim hayatlarında destek olabilmek için Eylül ayı boyunca geçerli olacak %20 indirim sağlayacak olan kampanyasını duyurdu.

Samsung’un öğrenciler için yaptığı indirimden öğretmenler de sorunsuz şekilde yararlanabilecek. Hatta durum öyle ki, seçili olan telefon ve tablet modellerinden satın alacak olan öğrenciler ve öğretmenlere;

Samsung Buds 2 kablosuz kulaklık ve Şarj adaptörü hediyesi de sunulacak. Söz konusu hediyelerden yararlanmak için öğretmen ve öğrencilerin satın alım sırasında Galaxy S21FE modelini tercih etmesi gerekiyor.

Samsung Öğrenci ve Öğretmen İndiriminden Yararlanmak İçin Gerekenler

Samsung, öğrenciler ve öğretmenler için. Eğitim hayatına katkı desteğinde bulunmak için başlattığı kampanya ile birlikte;

  • Tüm Samsung tablet modellerinde %20 İndirim.
  • Tüm Samsung telefon modellerinde %18 Oranında indirim.

Sağlamaya başladı. Söz konusu indirimlerin dışında da kulaklık ve şarj aleti hediyelerinden yararlanabilmek için Galaxy S21FE modelinin tercih edilmesi gerektiği de unutulmamalı.

Peki, Samsung Öğrenci ve Öğretmen indiriminden yararlanabilmek için ne gerekiyor? Kimler Samsung öğretmen ve öğrenci indirimi kampanyasından yararlanabilir?

Samsung Öğrenci ve Öğretmen İndiriminden Yararlanma Şartları Nelerdir?

Samsung öğrenci ve öğretmen indirimden yararlanma şartları aslında oldukça basit. Öğretmen ve/veya öğrenci olmanız bu indirimden yararlanabilmeniz için yeterli.

Her öğretmen ve öğrencinin indirimden bir kere yararlanabileceğin de unutmamak gerek. Öğretmen ve/veya öğrenci olduğunuzu kanıtlar nitelikte olan belgelerin E-Devlet üzerinden alınarak Samsung’un kendi satış sitesine yüklenmesi öğrenci ve öğretmen indiriminden anında yararlanmanızı sağlayacaktır.

E-Devlet üzerinden alınan belge numarasını Samsung başvuru sitesi ile sisteme yüklemenin ardından bir süre kadar da kontroller için beklenilmesi gerekmekte. Söz konusu adımlar hızlı ve kesintisiz ilerlemekte.

Tarafınıza yapılan dönüşlerden sonra, almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek, ödeme sırasında indirimlerden anında yararlanabilirsiniz.

Samsung Öğrenci ve Öğretmen İndiriminden Nasıl Yararlanılır? Belge Yüklemek

Samsung öğrenci ve öğretmen indiriminden nasıl yararlanılır? Söz konusu şartların yerine getirilmesi ile birlikte öğrenci ve öğretmen indiriminden anında yararlanabilirsiniz. Ancak, aktif olarak öğrenci veya öğretmen olduğunuzu kanıtlamanız gerekmekte.

Söz konusu adımları tamamlamak da aslında oldukça kolay. Öğrenci ve öğretmen bilgilerinizi doğrulamak için bu adımları izlemeniz gerekmekte;

  • E-Devlet sistemine giriş sağlayın.
  • Buraya tıklayın ve öğrenci belgesi sorgulama sayfasına Ya da E-Devlet içinde “Öğrenci belgesi sorgulama” aramasını gerçekleştirin.
  • Kimlik bilgilerinizi doğrulayın ve öğrenci ve/veya öğretmen belgenize Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı sayfasından ulaşın. Öğrenci belgesiniz üzerinde yazan “E-Devlet barkod (belge) numarası seçeneğini not alın.
  • Samsung’un “Öğrenci belgesi doğrulama sayfasınaburaya tıklayarak gidin. Üye değilseniz üye olun, üye iseniz giriş sağlayın. (Yeni üye kayıtlarında E-Posta adresinizi onaylamayı unutmayın)
  • Karşınıza çıkan alana C. Kimlik Numaranızı ve Öğrenci belgenizden aldığınız barkod numarasını girin ve onay sistemine gönderin.

Öğrenciler için öğrenci belgesi barkod numarası yeterli olurken. Aynı sayfada, öğretmenler tarafından indirim alınabilmesi için Görev yeri belgesinde yer alan barkod numarası geçerli olacaktır. E-Devlet üzerinden “Görev yeri belgesine” ulaşmak için buraya tıklayıp, E-Devlet hesabınıza giriş sağlayabilirsiniz.

Samsung Öğrenci ve Öğretmen İndirimi Nelerde Geçerli?

Samsung, Öğrenci ve Öğretmen indirimi nelerde geçerli? Hangi cihazlarda Öğrenci ve Öğretmen İndirimi var?

Samsung, telefon ve tabletlerde. Tüm öğrenciler ve öğretmenler için indirim sağlamaya başladı. Söz konusu indirim için sınırlı bir süre sunuluyor olsa da tabletlerde ve telefonlarda %20’ye varan indirimler yakalamak. Bunun yanı sıra, kulaklık ve şarj aleti hediyelerinden de yararlanmak mümkün durumda.

Galaxy S21FE modelinde %18’e varan indirimin yanı sıra Buds2 Kablosuz kulaklık ve Şarj aleti hediyelerinden de yararlanabiliyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra;

Öğrenci ve öğretmenler için:

  • Tüm Samsung tabletlerde %20’e varan indirim.
  • Tüm Samsung telefonlarda %18’e varan indirim.

Fırsatı sunulabiliyor. Hediye ve indirim sistemi şu an için sadece Galaxy S21FE modelinde geçerli.

Samsung Öğrenci ve Öğretmen İndirimi Ne Kadar Sürecek?

Samsung öğrenci ve öğretmen indirimi kampanyasından yararlanabilmek için oldukça kısa bir süre bulunuyor.

Okulların açılışına özel olarak yapılan kampanya ile birlikte, öğrenci ve öğretmenlere destekler sağlanıyor. Ancak, söz konusu kampanyanın okulların açılışına özel olduğunu unutmamak gerek.

Samsung tarafından yapılan ve %20’e kadar varabilen indirimler. Eylül ayı boyunca öğrenciler ve öğretmenler tarafından ulaşılabilir durumda olacak.

Öğretmenler ve öğrenciler tarafından kullanılabilecek olan indirimlerin tek kullanımlık olduğunu ve %’lik indirim oranlarının kimi telefon ve tablet modellerinde farklılıklar gösterebileceğini unutmamak gerekiyor. Öyle ki, kimi cihaz modellerinde indirimler %20’e kadar çıkabilecekken kimi cihaz modellerinde bu orana ulaşılması mümkün durumda olmayabilir.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.