Sosyal Medya

Swarm Hesap Silme Adımları Nelerdir? Neler Yapılması Gerekir?

Swarm Uygulaması Nedir?

En bilinen uygulamalar arasında bulunan Swarm, tüm kullanıcılarını memnun etmeyi başaran ender isimlerdendir. Fakat bazı nedenlerden dolayı Swarm hesap silme işlemini yapmak isteyen kullanıcılar da olabiliyor. Bizlerde bu konu hakkında detaylı bilgileri vererek yardımcı olmaya çalışacağız.

Swarm Uygulaması Nedir?

Uygulama ilk olarak 2009 yılında ABD’de olan bir şirket tarafından oluşturulmuştu. Başlangıç tarihinden bu yana milyonlarca kullanıcısı olan Swarm, kişilerin birbirlerine yer bildirimi yapmasını sağladığından gayet dikkat çekmeyi başarıyordu.

Fakat daha farklı sosyal medya platformlarının çıkmasıyla birlikte bu uygulama pek çok uygulama gibi artık fazla şekilde kullanılmamaya başlandı. Uygulamayı kullanmak istemeyenler de normal olarak Swarm hesap silme işlemini yerine getirdi.

Fakat bu konuda tam bilgisi olmayan kullanıcılar da bulunuyor. Yardımcı olmak için hesabın nasıl silindiğine dair detaylı bilgileri sunuyoruz. İşlem oldukça basit olduğundan herkesin yapabileceği bir özellikte denilebilir. Şimdi bu işlemi daha yakından inceleyelim.

Swarm Hesap Silme İşlemi Cep Telefonu Aracılığıyla Gerçekleşir Mi?

Swarm hesap silme telefondan şuan için ne yazık ki yapılamıyor. Çünkü kurucu şirket bu işlemin yapılması adına sadece web sitesini öne sürüyor. Bu nedenle tüm kullanıcılar hesaplarını silmeleri için resmi web sitesi üzerinden giriş yapmaları gerekiyor.

Swarm Hesap Silme Adına Neler Uygulanması Gerekiyor?

Hesaplarını silmek isteyen kullanıcılar bilmelidir ki Swarm ve Foursquare uygulaması aynı noktada hizmet veriyor. Bu uygulamaların firmaları ortak olduğundan aynı markalar olarak çalışırlar. Kullanıcılar hesaplarını sildikleri zaman diğer markanın da uygulamasında bulunan bilgiler ortadan kalkacaktır.

Bu konuda emin olunduktan sonra yapılması gereken işlemler ise şunlardır:

  • İlk olarak Swarm hesap silme linki için tıklama gerçekleştirilmelidir.
  • Gelen sayfada şifre ile birlikte kullanıcı adı istenir.
  • İşlemden sonra hesap silme nedeni sorulur. Seçeneklerden bir tanesi seçilir ve işleme devam edilir.
  • Silme nedeni belirtildikten sonra “Delete Account” yazısına tıklanır.
  • Sistem bu kısımda tekrardan şifrenin yazılmasını talep edecektir.
  • Şifrenin girişinden sonra “Confirm” yazısına tıklanır.

Bu sayede Swarm hesap silme işlemi herhangi bir sorun yaşanmadan gerçekleştirilebilecektir.

Swarm Hesap Dondurma Uygulaması Gerçekleştirilebilir Mi?

Hesap silmek yerine dondurma işlemini yapmak sistemler tarafından her zaman mümkün kılınmıştır. Hesaplarını tamamen silip kaybetmek istemeyen kişiler bu yönteme başvurabilirler. Fakat Swarm hesap dondurma konusunda firma şuan için böyle bir durumu ortaya çıkarmamıştır.

Hesaplarını dondurup istedikleri zaman açmak isteyen kullanıcılar için şuan bu sistem maalesef sunulmamıştır. Firma yalnızca Swarm hesap silme işlemi için yöntemler ortaya çıkarmıştır. Bu işlem ise bahsettiğimiz gibi resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Ephesus

Next Station İs Basmane

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.