Bilgisayar GenelKücük Bilgiler

Telif Hakkı Olmayan Fotoğraf Siteleri

Telif Hakkı Olmayan 5 Muhteşem Fotoğraf Sitesi

Telif hakkı olmayan fotoğraf siteleri, hemen hemen herkes tarafından merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Günümüzde birçok internet sitesi, kullanıcılarına binlerce farklı görseli ücretli veya ücretsiz bir şekilde sunabilmektedir. Kullanıcılarda, ücretli veya ücretsiz bir şekilde sunulan görselleri alarak projelerinde güvenle kullanabilmektedir.

Hatta bazı platformlarda ise telifsiz videolar ve müzikler dahi bulunmaktadır. Kullanıcılar, tıpkı görsellerde olduğu gibi videoları ve müzikleri de sorunsuz bir şekilde projelerinde kullanabilmektedir. Peki, telif hakkı olmayan fotoğraf siteleri hangileridir?

Telif Hakkı Olmayan 5 Muhteşem Fotoğraf Sitesi

Telif hakkı olmayan fotoğraf siteleri sayesinde, projelerinizde istediğiniz görselleri sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. İşte, telif hakkı olmayan 5 muhteşem fotoğraf sitesi…

Pixabay

Pixabay, son dönemin en popüler internet sitelerinden biridir. Söz konusu internet sitesinin içerisinde 1 milyondan fazla telifsiz görseller bulunmaktadır. Kullanıcılar, bu internet sitesine giderek yüksek çözünürlüğe sahip olan görselleri indirebilmekte ve projelerinde kullanabilmektedir.

Pixabay isimli internet sitesinin içerisinde yer alan tüm görseller tamamen ücretsizdir. Tüm bunların yanı sıra popüler internet sitesinde telifsiz videolar ve müziklerde bulunmaktadır. Kullanıcılar, tıpkı görsellerde olduğu gibi bu videoları ve müzikleri de ücretsiz olarak indirebilmektedir.

Pexels

Telif hakkı olmayan fotoğraf siteleri listesinde Pexels isimli internet sitesi de bulunuyor. Dünya genelinde oldukça popüler olan bu internet sitesinde ücretsiz stok fotoğraflar ve videolar yer alıyor.

Söz konusu internet sitesinde yer alan fotoğraflar ve videolar, kaynak gösterilmeden kullanılabiliyor. Ayrıca, kullanıcılar Pexels isimli internet sitesinden indirdikleri fotoğrafları ve videoları da düzenleyebiliyor.

Unsplash

Unsplash, ücretsiz stok fotoğraf bulma siteleri içerisinde yer alıyor. Kullanıcılar, söz konusu internet sitesi içerisinde yer alan kategorileri ziyaret edebiliyor ve diledikleri görselleri ücretsiz bir şekilde indirebiliyor. Tüm bunların yanı sıra kullanıcılar, indirmek istedikleri görsellerin boyutlarını da seçebiliyor.

Shutterstock

Shutterstock, ücretli fotoğraf bulabileceğiniz oldukça popüler internet sitesidir. Fotoğrafların yanı sıra internet sitesi içerisinde videolar ve müziklerde bulunmaktadır. 2021 Yılı içerisinde 10 görsel için belirlenen fiyat 29 Dolar, 5 video için belirlenen fiyat 99 Dolar ve sınırsız müzik arşivi için belirlenen fiyat ise aylık 16,60 Dolar olarak açıklanmıştır.

Depositphotos

Depositphotos isimli internet sitesinde 200 milyondan fazla içerik bulunmaktadır. Ücretli bir yapıya sahip olan bu internet sitesinde ayrıca video ve müzik içerikleri de yer almaktadır. Kullanıcılar, bu siteye üye olarak diledikleri fotoğrafı indirebilmekte ve kullanabilmektedir.

2021 Yılı içerisinde 30 görsel için belirlenen aylık ücret 29 Dolar, 75 görsel için belirlenen ücret 69 Dolar, 150 görsel için belirlenen ücret 99 Dolar ve 750 görsel için belirlenen aylık ücret ise 199 Dolar olarak açıklanmıştır. Ayrıca, kullanıcılar bu internet sitesine yıllık olarak da üye olabilmektedir.

Telif hakkı olmayan fotoğraf siteleri listesini sizler için yukarıda hazırladık. Sizlerde hazırladığımız bu listeyi inceleyebilir ve listede yer alan internet sitelerindeki görselleri sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.