Sosyal Medya

Twitter Toplu Takipten Çıkma Kodu Beğeni Kaldırma Kodu Nedir? Güncel Twitter Kodları Güncel X Kodları


Twitter toplu takipten çıkma kodu nedir? Twitter güncel kodları ile takipten çıkma nasıl yapılır? Özellikle eski bir hesaba sahipseniz, daha önce takip ettiğiniz kişileri takipten çıkmak işkence haline dönüşebiliyor.

Twitter toplu takipten çıkma kodu ile bilgisayardan, sadece birkaç tuşa basarak daha önce takip ettiğiniz herkesi tek seferde takipten çıkabilirsiniz. Söz konusu işlem için tarayıcı eklentileri bulunuyor olsa da. Söz konusu eklentiler kimi zaman çalışamayabiliyor.

Twitter, ya da değişen adı ile X toplu takipten çıkma kodu ile daha önce takip ettiğiniz kişileri. Tek bir kod yardımı ile tamamen temizleyebilir. Tek bir tıklama ile tüm takipçilerinizden anında kurtulabilirsiniz.

Peki, Twitter toplu takipten çıkma kodu nasıl kullanılır? X Toplu takipten çıkma kodu güncel

Twitter Toplu Takipten Çıkma Kodu Nasıl Kullanılır?

Twitter toplu takipten çıkma kodu nasıl kullanılır? Özellikle çalışıp çalışmadığı sıkça sorulan sorular arasında. Evet, Twitter toplu takipten çıkma kodu ya da Twitter güncel kodlar günümüzde çalışır durumda. Kullanabilmek için bir bilgisayara ve güncel bir internet tarayıcısına ihtiyacınız bulunuyor.

Daha sonra bu adımları izleyerek Twitter toplu takipten çıkma işlemini tamamlayabilirsiniz;

 • Takipçilerini silmek istediğiniz hesaba giriş sağlayın,
 • Profil bölümünden “takip edilenler” bölümüne girin ve takip ettiğiniz hesapların listesine ulaşın,
 • F12 Tuşuna basarak “öğeyi denetle” sayfasını açın ya da sayfaya sağ tıklayarak “öğeyi denetle” seçeneğine tıklayabilirsiniz,
 • Açılan panelden “Console” ya da “Konsol” isminde olan sekmeye geçiş sağlayın ve hemen ardından,
 • Buraya tıklayın ve Twitter güncel takipten çıkma kodu olduğu siteye ulaşın, karşınıza çıkacak olan kodun tamamını kopyalayın,
 • Twitter’da ki konsol sayfasına dönün ve konsol alanına kodu yapıştırın. Enter ile kodu çalıştırın,
 • Kod, birkaç saniye sonra sizin için tüm hesapları takipten çıkarmaya başlayacaktır.

Her ne kadar tüm hesapları takipten çıkartmayı sağlıyor olsa da. Kimi zaman tüm hesaplar takipten çıkılamayabiliyor. Bu gibi durumda, işlemler bittikten sonra sayfayı yenileyin ve kodu bir kere daha çalıştırın. Kalan takipçiler de kod sayesinde hızlı bir şekilde kaldırılacaktır.

Söz konusu işlemleri yaparken kimi zaman takipten çıkma engelleri ile karşılaşabilirsiniz. Takipten çıkma engelinden anında kurtulabilmek için VPN ile ülke değiştirme yöntemini kullanabilirsiniz. X, eski adı ile Twitter’da limit kaldırmak için VPN ile ülke değiştirmek yeterli olmakta.

Twitter Toplu Takipten Çıkma Kodu X Uygulamasında da Çalışır Mı?

Twitter toplu takipten çıkma kodu, sadece eski Twitter da değil. Güncel olan Twitter sitesinde de çalışmakta. Bunların yanı sıra, Elon Musk’ın satın alması ile birlikte pek çok farklılığa uğrayan. Daha sonra, adının X olması ile birlikte Twitter kavramından uzaklaşan platformda da takipten çıkma kodları çalışmakta.

Yani evet, Twitter toplu takipten çıkma kodu X uygulamasında da çalışır durumda. Bunların yanı sıra, toplu beğeni kaldırma, toplu gönderi silme gibi kodlar da güncel olarak çalışabilmekte.

Twitter Toplu Beğeni Kaldırma Kodu Nasıl Kullanılır? Twitter Toplu Beğeni Çekme Kodu

Twitter, toplu kodlar ile daha kolay kullanılabilir bir platform olarak karşımıza çıkmakta. Her ne kadar toplu takipten çıkma kodu olsa da toplu bir şekilde beğenileri kaldırma kodu da bulunmakta.

Daha önce beğendiğiniz gönderileri temizlemek, daha önce bıraktığınız beğenileri geri çekmek için toplu beğeni kaldırma kodunu güncel olarak kullanabilirsiniz.

Sadece Twitter için değil, değişen sistemi ve yenilenen adı ile birlikte X uygulamasında da toplu takipten çıkma ve toplu beğeni kaldırma komutları kullanılabilir durumda.

Toplu takipten çıkma kodu ile kullanımı tamamen aynı ancak kısa bir özet geçecek olursak;

 • Twitter profilinize girin ve beğeniler sekmesine geçiş sağlayın,
 • Karşınıza çıkacak olan beğeni ekranında iken F12 tuşuna basın,
 • Veya sayfaya sağ tıklayarak “öğeyi denetle” seçeneklerini aktif edin,
 • Karşınıza çıkacak olan panelden “Console” ya da “Konsol” alanına giriş sağlayın,
 • Buraya tıklayarak Twitter toplu beğeni kaldırma kodu sayfasına ulaşın ve sayfada bulunan bütün kodları kopyalayın,
 • Konsol sekmesine yapıştırın, Enter tuşu ile kodu çalıştırın ve bekleyin.

Bir süre bekledikten sonra kod, otomatik olarak tüm beğenileri temizleyerek sorunsuz bir beğeni sayfasına sahip olmanızı sağlayacaktır. Eklentilerden ve uygulamalardan daha güvenli olan kod sistemi sayesinde, Twitter hesabınızdaki istemediğiniz beğenilerden anında kurtulabilirsiniz.

Toplu takipten çıkma kodu yönteminde de olduğu gibi, kimi zaman kod tamamen beğenileri kaldırmayabilir. Bu gibi durumlarda beğeni işlemi bittikten hemen sonra sayfayı yenileyerek kodu tekrar çalıştırabilir.

Kalan beğenileri de bu yöntem sayesinde kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Twitter Takip Etme ve Takipten Çıkma Sınırı Nedir?

Her sosyal medya uygulamasında da olduğu gibi, Twitter’da bot hesapların önüne geçebilmek için kimi sınırları sistemlerinde kullanıyor. Toplu ve hızlı yapılacak olan işlemlerde sınırlardan bağımsız şekilde engeller ile karşılaşabileceğiniz gibi, Twitter takip etme ve takipten çıkma sınırı da sistemde bulunmakta.

Sadece takip etme ve takipten çıkma değil, Twitter günlük beğeni sınırı ve Twitter günlük beğeni kaldırma sınırı da karşımıza çıkmakta. İşte Twitter günlük sınırları;

 • Günde 400 hesabı takip edebilme. (premium Twitter kullanıcıları günde 1000 takipçiye kadar takip edebilir.)
 • Günde 500 Direkt mesaj gönderebilme limiti.
 • Günde 2.400 Adet tweet gönderme, yeniden tweetleme, yanıtlama sınırı.

Söz konusu limitler dışında herhangi bir net limit bulunmuyor. Ancak, hesabınızı agresif bir şekilde kullanmanız. Hızlı takip etme, hızlı takipten çıkma, beğenme ve beğeni kaldırma gibi durumlarda Twitter sadece size özel bazı limitler tanımayabilir.

Söz konusu limitler birer günlük ile birer haftalık sınırlandırma şeklinde olabilir. Tüm bunların dışında, VPN ile kimi günlük Twitter sınırını da kaldırabilirsiniz.

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.