TeknolojiTeknoloji Haberleri

Ücretsiz İnternet!


Bedava İnternet Hizmeti Türk Telekom Tarafından Tüm Kullanıcılarına 15 Temmuz Gününe Özel Saat 00.00 ‘Da Başlayacağı Söyleniyor. Bedava Dakika, İnternet, Sms İçin Hiçbir İşlem Yapmanız Gerekmiyor, Hediye Dakikalar 15 Temmuz Gününe Özel Olarak Ücretsiz Olarak Tanımlanacağı Ve Kullanmadan Önce Türk Telekom Mobil İşlemlerden Veya Call Centerlerden Teyit Almanız Sürpriz Faturalar Karşılaşmamanız İçin Size Yardımcı Olabilir.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet!

  15 Temmuz’a Özel Kampanyası İle Mobil Abonelerine Her Yöne 1000 Dakika, Şebeke İçi  Sınırsız Görüşme, 1 Gb İnternet Hizmeti vede 5000 Sms İle 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Gününe Özel Ücretsiz Kullanım Sağlayabilecekler. Bedava Kullanımlara Mobil Kullanıcıların Çok Dikkat Etmensini Öneririz.

Türk Telekom Ev Ve İş Aboneleri Ücretsiz İnternet!

İse Şehir İçi Ve Şehirler Arası Türk Telekom Ev Ve İş Telefonlarını Dakika Sınırı Olmadan Arayabilecekler.

Sabit Ev Ve İş İnternet Ücretsiz İnternet!

Kullanıcıları İçin İse Yapacakları Kullanımlar Adil Kullanım Noktası ( AKN )  ‘Ye Dahil Edilmeyecek vede Hız Düşümü Yaşan Abonelerin Hızları Mevcut Paketlerindeki Hızlarına Yükseltilecek. 4 Bin Üzerinde Bulunan Türk Telekom Kablosuz Erişim Noktalarından İki Gün Boyunca Ücretsiz Olarak İnternet Kullanımı Sağlanacak.

Türk Telekom’un 15 Temmuza Özel Kampanyası İle Kullandığınız Paketler Etkilenmeden İlk Önce 15 Temmuz Hediyeleri Kullanıma Sunulacak Sonrasında İse Paketlerinizin Ücretlendirilmesi Üzerinden Ücretlendirilecek Bunun İçin En Çok Mobil İnternet Kullanıcıları Dikkatli Olurlarsa İyi Olur, Paketleri Mevcut Değil İse Sürpriz Faturalarla Karşılaşabilirler Veya Kontörleri Gidebilir.

Mobil Cihazlarınızda İnternet Kullanım Kısıtlamasını Aktif Ederek Veya Kullanımlarınızı Anlık Takibini Yapmanızı Öneririz.

Ücretsiz İnternet İçin Diğer Firmalardan Nasıl Bir Çalışma Olacak Anlık Olarak Bekliyoruz. Şu Anlık Vodafone Ve Turkcell Tarafından Yapılan Bir Açıklama Yok.

Kullanımları Sağlamadan Önce Ücretsiz Hizmetlerin Tarafınıza Tanımlandığından Emin Olun. Kullanımlarınıza Dikkat Ederek Bedava İnternetinizin Keyfini Çıkartın. Diğer Operatörlerin Kampanyaları İçin Takipte Kalın.

 

Seed

Yıkılmadım ama ayakta da durasım yok...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.