Para Kazanma

Yandex Toloka ile Para Kazanın!


Yandex Toloka, hem Türkiye’de hem de farklı pek çok ülkede internet üzerinden para kazanmak amacı ile tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Yandex firmasına ait olan ve sizden basit görevler yapmanızı isteyen uygulama, bu yol sayesinde nakit kazanç elde etmenize yardımcı oluyor. Yandex Toloka ile para kazanma fırsatından faydalanmak için, basit birkaç adımı tamamlamanız yeterli olacaktır.

Yandex Toloka Nedir?

Yandex Toloka, Yandex üzerinde yapılan aramalarda genel düzenlemenin, istenmeyen içeriklerin belirlenmesinin, alakasız reklam ve bilgilerin belirlenmesi için kullanılmaktadır. Bilgisayarların ve algoritmaların otomatik olarak ayıklama yapamamasından dolayı firma bu işlemi kullanıcılara yaptırmakta ve bunun karşılığında belirli ödemeler yapmaktadır. Yandex’de yapılan aramaların sonucunun hatasız çıkması için firma size görevler vererek bunların incelemenizi ve düzenlemenizi talep etmektedir. Yandex Toloka ile para kazanma işlemine başlamak için, sisteme kayıt olarak ilk adımınızı atabilirsiniz.

 

Yandex Toloka Üyelik İşlemi

Yandex Toloka resmi adresine giderek kayıt ol butonuna tıklamanız halinde sizden isim, soyisim, cep telefonu gibi bilgiler talep edilmektedir. Bu bilgilerin doldurulmasının akabinde yazmış olduğunuz telefon numarasına gelen doğrulama kodu ile kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Kayıt işlemi sonrasında sizden kişisel bilgilerinizin yer alacağı bir formu doldurmanız istenir. Tamamladığınız eğitim, bildiğiniz diller ve yaşadığınız şehri doğru bir şekilde yazarak sonraki sayfaya ilerleyebilirsiniz. Başarılı kayıt sonrasında Yandex Toloka giriş işlemi yaparak profilinizi görüntüleyebilir ve görevlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Yandex Toloka Görevleri Nelerdir?

Birbirinden farklı ve herkesin yapabileceği şekilde görev tanımlaması yapan Yandex Toloka, görev konusunda oldukça bonkör davranmaktadır. Yandex Toloka giriş işlemi sonrasında hesabınızda bulunan görevler sekmesine tıklayarak size uygun görevleri görebilir ve görevler arasında tercihinizi yapabilirsiniz. Sistemde sunulan görevler farklı kategorilerde şekillendirilmektedir.

  • Görsel, Sayfa Karşılaştırma: Bu görevlerde size sunulan farklı seçeneklerde görseller ve sayfalar arasında tercih yapmanız talep edilir. Hangisinin daha iyi olduğu veya hangisinde eksik olduğu gibi soruları yanıtlamanız yeterli olmaktadır.
  • Saha Görevleri: Yandex üzerinde yer alan kurum ve firmalara giderek çalışma saatlerini kontrol emeniz veya görsellerini eklemeniz talep edilir.
  • Arama Uygunluğu Görevi: Bu görev seçeneğinde size yapılan arama kelimeleri verilmektedir. Arama kelimelerini göz önünde bulundurularak çıkan sonuçların ne kadar doğru olduğunu değerlendirmeniz gerekir.
  • İnternette Bilgi Aranması: Kurumların resmi internet sitelerini kontrol ederek, eksik kalan bilgilerini tamamlamanız talep edilmektedir. Örneğin firmanın telefonu, adresi veya çalışma saatleri belirsiz ise, bunları kontrole ederek düzenleyebilirsiniz.

Yandex Toloka ile Nasıl Para Kazanılır?

Yandex Toloka ile para kazanmak istiyorsanız, görevleri bir an önce yapmaya başlayabilirsiniz. Sisteme günlük olarak ayıracağınız vakit ve görevlerin doğru yapılması kazanç tutarınızı etkilemektedir. Sunulan her görevde zorluk derecesine göre ödeme yapılır. Özellikle yeni kayıt olan kullanıcılar için başlangıçta eğitim görevleri verilmektedir. Bu görevlerde hangi görevi nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Eğitim görevlerinde herhangi bir ödeme yapılmamasına karşın, görevleri doğru yapmayı öğreneceğiniz için gerçek işlerinizde sorun ve hata yaşamadan kazanç elde edebilirsiniz. Yandex Toloka ile para kazanmak için bir anda verilen tüm görevleri kabul etmemelisiniz. Sistem sizin almış olduğunuz görevleri tanımlamakta ve başarısız olduğunuzda daha az görev vermeye başlamaktadır. Bu nedenle görevleri tek tek alarak tamamlamanız, kazanma ihtimalinizi arttıracaktır.

Ephesus

Next Station İs Basmane

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.