GenelOyun Dünyası

Call of Duty: WWII PlayStation Plus Aboneleri İçin Şimdi Ücretsiz

Sony, Call of Duty: WWII’yi PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunuyor. PlayStation Plus‘a abone olmanız durumunda oyun bugünden itibaren indirilebilir.

Sony, PlayStation Plus kullanıcıları için aylık teklifinin bir parçası olarak PS3 ve Vita oyunlarını bırakmayı bıraktığından beri PS4 oyunlarının kalitesi görünüşte arttı. Bu, her ay büyük bir slam olduğu anlamına gelmez, ancak çoğu zaman, hizmet için aylık abonelik ücretini ödeyen PS4 sahiplerine, kitaplıklarına eklemek için en az bir büyük gişe rekorları kıran ödül verilir. Sony Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Call of Duty: WWII’nin Haziran ayındaki ücretsiz oyunlardan biri olacağını açıkladığı gibi Haziran farklı değil. 

Call of Duty: WWII PlayStation Plus Aboneleri İçin Şimdi Ücretsiz
Call of Duty: WWII PlayStation Plus Aboneleri İçin Şimdi Ücretsiz


PlayStation‘ın resmi Twitter tanıtıcısında açıklandığı gibi, oyun aylık PS Plus oyunları serisinin bir parçası. 6 Temmuz’a kadar mevcut olacak. Sony bu hafta Haziran ayının tamamını açıklayacak.

İlk olarak 2017’de piyasaya sürülen Sledgehammer Games, Call of Duty: WWII’yi geliştirdi. Oyun, 2018’de piyasaya sürülen Call of Duty: World at War’dan bu yana Call of Duty’i dünya savaşı sahnesine geri getirdi. Call of Duty: WWII, Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında kullanılabilir.

“Call of Duty, yeni bir oyun kuşağı için II. Dünya Savaşı’nı yeniden tanımlayan nefes kesici bir deneyim olan Call of Duty: WWII ile köklerine geri dönüyor. D-Day’de Normandiya’ya inin ve tarihin en anıtsal savaşındaki ikonik konumlarla Avrupa genelinde savaşın. Klasik Call of Duty savaşını, arkadaşlık bağlarını ve savaşın affetmeyen doğasını yaşayın. ”

Call of Duty: WWII’nin çok oyunculu modunda düşük rekabetle karşılaşıyorsanız, bu hediye, oyuncuların kullanıcı tabanını artıracağı için iyi bir haber olacaktır. Ayrıca, yakın zamanda başlatılan battle-royale COD: Warzone gibi diğer Call of Duty oyunlarına kaymış oyuncuları da geri getirebilir.

Diğer Call Of Duty haberlerinde Modern Warfare ve Warzone geçen hafta bir dizi yeni güncelleme aldı. Efsanevi bir saldırı tüfeği ve Ghost’a “gazilerin hatırlayacağı bir görünüm” veren klasik bir deri de dahil olmak üzere iki yeni silah taslağı içeren bir Hayalet Paketi Acil Durum paketi Modern Warfare’de tanıtıldı. Warzone’a da iki yeni harita eklendi: Hardhat ve Aisle 9.

Mayıs için ücretsiz PlayStation Plus oyunları Farming Simulator 19 ve Cities: Skylines. İki PlayStation 4 oyunu 1 Haziran tarihine kadar PlayStation Plus aracılığıyla indirilebilir. Sony’nin PlayStation Plus hizmeti hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitesine gidin.


Bu arada, Mayıs ayında PS Plus ücretsiz oyunlar serisini kapmak için henüz çok geç değil. Söz konusu oyunlar Şehirler: Şehir Siluetleri ve Tarım Simülatörü 19’dur. Eğer bunlara dahilseniz, 1 Haziran’a kadar bunları talep edebilirsiniz.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.