Oyun Dünyası

Fifa 21 Ne Zaman Satışa Çıkacak ?

Fifa 21 Resmi Sitesi Video Yayınladı

Eylül ayına girilmesi ile birlikte oyun severlerin en büyük merakı yeniden Fifa oyununun ne zaman satışa çıkacağı oldu. Bu soru hali hazırda internet üzerinden de en çok tıklanan konulardan biri olarak dikkat çekiyor. Bu sorunun cevabı ise sonunda yanıt buldu. Fifa resmi sitesinin verdiği bilgiye göre 9 Ekim 2020 tarihinden itibaren oyun satışta olacak.

Fifa 21’in ne zaman satışa çıkacağı sorusu yanıtını bulsa da Champions ve Ultimate isimli edisyonları satın alan kişiler 6 Ekim 2020 tarihinde oyunu indirebilme şansını elde edeceklerdir. Kısaca söylenmesi gerekirse bu edisyonları satın alanlar, bu sayede 3 gün önceden Fifa 2021 oyununu oynamaya başlayabilir.

Fifa 21 Resmi Sitesi Video Yayınladı

Fifa 21’in çıkması beklenirken Fifa resmi sitesi de bu konu hakkında hem bilgilendirici hem de etkileyici sahnelere sahip bir video yayınladı. Fifa resmi sitesinin yayınlamış olduğu videoda oyuna dair en önemli detayların yanı sıra başka detaylar da yer aldı. Videoda PlayStation 5’in de satışa çıkacağından ve oyun severlerin bu sebeple daha mutlu olacağından bahsedildi.

Fifa 21 resmi sitesinin yayınlamış olduğu bu video oyun severlerin bir nebze rahatlamasını ve oyun hakkında akıllarında bir ön izleme oluşmasını sağlamış oldu.

Fifa 21 Fiyatları Ne Olacak ?

Fifa 21 oyununun çıkıyor olması oyun severleri mutlu etse de fiyatın ne olacağı da büyük bir meraka sebebiyet verdi. Bu merak konusu mesele de çözüme kavuştu ve Fifa 21’in fiyatları belli oldu.   Fifa 21 oyununun PS4 üzerindeki fiyatları standart sürüm 499.90 türk lirası, şampiyonlar sürümü 599.90 türk lirası ve ultimate sürümü 699.90 türk lirası olarak belirlendi.

Fifa 21 Xbox fiyatları standart sürüm 497.50 türk lirası, şampiyonlar sürümü 597 türk lirası ve ultimate sürümü 699 türk lirası olarak belirlendi. Fifa 21 PC fiyatları ise standart sürüm 419.99 türk lirası, şampiyonlar sürümü 559.99 türk lirası ve ultimate sürüm 599.99 türk lirası olarak belirlendi.

Fifa 21 Eklenen Özellikler Neler Oldu ?

Fifa 21 oyunu özellikler açısından birkaç yenilikle karşımıza çıkacak. Bu özelliklerden ilki kariyer modu bölümünde yapılan transferler ve genç oyuncular konularında yapılan değişiklikler olacak. Bunun yanı sıra yeni ikon karakterler yer alacak, sokak futbolu olan Volta’da iyileştirmeler fark yaratacak, oyunda yeni ligler kulüpler olacak ve son olarak da futbolun yeni sistemi VAR oyunda da karşımıza çıkacak.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.