Biyografi

Oğuzhan Koç

Tv programlarının ve çeşitli yapımların aranan yüzlerinden olan, eğlence programlarında sıkça gördüğümüz Oğuzhan Koç kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, şarkıları nelerdir gibi pek çok soru işaretiniz olabilir. İşte size bu yazımızda Oğuzhan Koç ile ilgili pek çok ayrıntıyı paylaşıyoruz.

Hem dillere dolanan ve hit olan en iyi parçaları, hem de biyografisi ile merak edilen ve gündemde kalmayı başaran isimlerden birisidir. Gece hayatıyla da ön planda olan ünlü sanatçının hayatına dair merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz. Oğuzhan Koç kimdir sorusuyla birlikte boyu kaç ve özel yaşamı nasıl gibi pek çok sorunun yanıtını bu sayede almış olacaksınız.

Uzun süre ekranlarda gördüğümüz Koç, küçük yaşlardan beri merak duyduğu oyunculuk alanında başarılı olmuştur. Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinde yer alarak ve dahil olduğu skeçlerinde şarkılarını da katarak ne denli başarılı olduğunu ortaya koymuştur.

Oğuzhan Koç Kimdir?

Erzincan doğumlu olan sanatçı, 13 Mayıs 1985 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. Oğuzhan Koç kaç yaşındasorusunun yanıtını bu sayede almanız mümkün olacaktır. 1992 yılında yaşanan bir depremin ardından ailesi ile birlikte Bursa’da yaşamını sürdürmüştür. İlkokul çağından itibaren Bursa Devlet Konservatuvarında eğitimine devam ederken, üniversite eğitimine ise Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünde başlamıştır. Ancak bitirmeden İstanbul’a tekrar dönerek  Beşiktaş Kültür Merkezi Atölyesinde oyunculuk serüvenine başlamıştır.

Tv programlarında ve komedi yapımlarında yer alan, çeşitli filmlerde gördüğümüz ve enerjisiyle kendisini ön plana çıkaran Koç, 17. Kral Müzik Ödülleri’nde ödül almaya hak kazanmıştır.  Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile ortak bir şekilde sundukları ‘3 Adam’ isimli program ise ekranlarda 2013-2017 yılları arasında yer almıştır.

Oğuzhan Koç Boyu

Ünlü sanatçı ile ilgili merak edilen pek çok konu arasında Oğuzhan Koç Boyukaç gibi araştırmaların yapıldığı görülmektedir. Sevilen sanatçının 1,70m boyunda olduğu bilinmektedir. Oğuzhan Koç boy konusunda merak edilen isimler arasında olup, internette sıkça araştırılmaktadır. Bazı kaynaklarda ise 1,74 şeklinde belirtilmektedir. Sanatçının hayatıyla ilgili merak edilen konuları araştırdığınızda tuttuğu takımın da sorulduğunu görebilirsiniz. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu belirteceğimiz sanatçı hem oyunculuğu, hem de seslendirdiği parçalar ile ön plana çıkmıştır.

Oğuzhan Koç Şarkıları

2015 yılında Gülben Ergen ile düet yaptığı parçası Aşkla Aynı Değil şarkısıyla gündeme gelmiştir. Hemen ertesi yıl Bulutlara Esir Olduk ve şarkısı popüler hale gelmiştir. Küsme Aşka şarkısı ve Murat Dalkılıç ile düet Aşinayız parçaları da sanatçının en çok dinlenen şarkıları arasında yer almıştır. Beni İyi Sanıyorlar, Takdir-i İlahi, Sükut-u Hayal, Kendime Sardım, Heyecandan, Küskün, Hepsi Geçiyor, Bence de Zor ve Yoksa Yasak gibi parçalarının da sıkça dinlenen parçalardan olduğunu belirtebiliriz.

Oğuzhan Koç Özel Yaşamı

BKM yapımı Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli komedi programında ünü artan sanatçının özel hayatıyla ilgili araştırmaların sıkça yapıldığını belirtebiliriz. Demet Özdemir ile büyük bir aşk yaşayan Koç, bu birlikteliğini evlilikle sonlandırmıştır. Ancak yaşadıkları anlaşmazlık nedeniyle çift 2023 yılında boşanmıştır.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.