Oyun Tanıtımları

PUBG 10.3 Güncellemesi Tüm Platformlara Yayınlandı

PUBG 10.3 Güncellemesi Birçok Yenilik İçeriyor


PUBG severlerin merakla beklediği PUBG 10.3 güncellemesi tüm platformlar için yayınlandı. Güncelleme sonrasında oyun içinde ki birçok şeyde değişiklikler yapılmış durumda. Bildiğiniz gibi PUBG, ilk çıktığı günden beri oyuncuların en çok oynadığı oyunlardan bir tanesi. Birçok oyuncunun sık sık oynadığı bu oyun günümüzde de gelişmeye devam ediyor.

Daha önce ki güncellemelerle daha farklı bir oyun haline gelen PUBG, son olarak 10.3 güncellemesini aldı. Geçtiğimiz dönemde PC platformu için yayınlanan bu güncelleme diğer platformda ki oyuncular tarafından beklenmeye devam ediyordu. Bir süre bekleyişin ardından beklenen gerçekleşti ve PUBG yeni güncelleme 2021 tüm platformlar için yayınlanarak oyunculara sunuldu.

PUBG 10.3 Güncellemesi Birçok Yenilik İçeriyor

Yazımızın devamında sizlerle PUBG 10.3 güncellemesi notlarının bir kısmını paylaşacağız. Ancak PUBG güncelleme 2021 notlarından önce güncelleme ile ilgili birkaç detaydan bahsetmek istiyoruz. İlk olarak oyundaki Karakin haritasında yapılan güncellemelerden bahsedelim.

Güncelleme notlarına göre Karakin haritasının aydınlatmaları üzerinde büyük bir iyileştirme yapılmış gibi gözüküyor. Haritada ki tüm aydınlatmalar düzenlenmiş ve her bir alana kendi özgü his ve tonunu veren bir aydınlatma geçişi eklenmiş. Bunun yanı sıra harita üzerinde genel hata düzeltmeleri yapıldığını da belirtelim.

Karakin haritasını bir kenara bırakırsak, yeni güncellemeyle birlikte gelen silah sesi değiştirme sistemi dikkatimizi çekiyor. PUBG 10.3 güncellemesi notlarına göre, silah seçme sistemi sayesinde oyuncular silahlarının seslerini değiştirebilecekler.

Üstelik oyuncuların seçebileceği sesler arasında orijinal silah seslerinin yanı sıra yeni düzenlenmiş silah sesleri de yer alacak. Bu özelliğin birçok oyuncuyu memnun edeceğini söylememiz pek yanlış olmaz gibi gözüküyor. Güncelleme ile ön plana çıkan birkaç detay bu şekilde oluşuyor.

PUBG 10.3 Güncelleme Notları

Tüm platformlar için yayınlanan PUBG 10.3 güncellemesi hakkında ki detayları merak ettiğinizi biliyoruz. Ancak anlatıma geçmeden önce aşağıda vereceğimiz yama notlarının 10.3 güncellemesinin sadece bir kısmı olduğunu belirtelim. Tüm notları okumak için yazımızın sonunda vereceğimiz linke tıklayabilirsiniz.

PUBG 10.3 Yama Notları

Silah Sesi Seçme Sistemi

Oyuncular birçok silah seslerinin (Kar98K, SKS, M249, M416 dahil) yeniden düzenlenmiş ve orijinal versiyonları arasında seçim yapabilecekler. Oyuncuların bu seçimi yapabilmeleri için Ayarlar menüsünde bulunan Ses sekmesine gitmeleri gerekiyor.

İtibar Sistemi Güncellemesi

Bu sistem 10.2 Güncellemesi ile birlikte oyunculara sunulmuştu ve oyuncuların diğer oyunculara davranışlarını belirliyordu. Sisteme gelen yeni güncellemeyle birlikte oyuncular uçağa binmeden önce maçtan çıkarlarsa itibarları olumsuz yönde etkilenmeyecek. Ancak bu güncellemenin sadece normal oyunlar için geçerli olduğunu yani dereceli oyunlarda geçerli olmadığını belirtelim.

Karakin Harita İyileştirmeleri

PUBG 10.3 güncellemesi ile birlikte Karakin haritasında bulunan tüm aydınlatmalarda düzenleme yapıldı ve hepsi iyileştirildi. Ayrıca her bir alana kendi eşsiz his ve tonunu veren bir aydınlatma geçişi eklendi. Son olarak oyuncu deneyimini daha iyi hale getirebilmek için haritada genel hata düzeltmelerinin yapıldığını belirtelim.

Takım Arkadaşlarınıza Emote Gönderme

Bu güncelleme sonrasında oyuncular, takım arkadaşlarıyla senkronize olarak belirli ifadeler kullanabilecekler. Oyuncular bu özellik sayesinde karakterlerinin 15 metre yarıçaplarındaki oyuncularla emote’ları senkronize edebilecekler. Oyuncular, kendileriyle senkronize olabilecek oyuncu sayısını ve her bir ifadeyi görüntülemek için ana menüde bulunan Özelleştirme, İfadeler sekmesine gidebilirler.

Bazı PUBG 10.3 güncellemesi yama notları bu şekilde oluşuyor. PUBG 10.3 PC güncelleme notlarını görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz. Diğer platformlar için oluşturulan PUBG 10.3 güncelleme notlarını görüntülemek için ise buraya tıklamanız gerekiyor.

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.