TeknolojiTeknoloji Haberleri

Spotify Son Güncellemesinde Sorunlar ile Boğuşuyor!

Sorun Bir Reddit Kullanıcısı Tarafından Fark Edildi


Müzik ve Podcast dinleme servisleri arasında en sevilen uygulamalar arasında bulunan Spotify, aldığı son güncelleme ile kullanıcıları sorunlar ile baş başa bıraktı. Google Clock ile entegre bir şekilde çalışan Spotify, alarm konusunda yeni sorunlar ile gündeme gelmiş durumda. Yeni gelen güncellemeden sonra ortaya çıkan sorun, Alarmın kapatılmasının ardından da müziklerin çalmasına neden oluyor.

Sorun Bir Reddit Kullanıcısı Tarafından Fark Edildi

Bir Reddit kullanıcısının fark ettiği sorun, Spotify’ın 8.5.43.724 sürümünde yer alıyor. Yeni çıkan sorun, alarmın kapatılmasının ardından geçen 3 dakika sonra müziğin kesik kesik çalmasına neden oluyor. Duraklayarak çalan müziğin Spotify üzerinde kapalı gösterildiğini belirtmekte de fayda var.

Reddit kullanıcı Deedlebagger, yaptığı açıklamada Spotify uygulamasının eski sürümlerinde bu sorunların yer almadığını dile getirdi. Benzer sorunlar rakibi Youtube Music de meydana gelmiyor. Bu sorunun kısa sürede çözülmemesi sırf bu özellik için uygulamayı kullananları soğutabilir.

Reddit Kullanıcısının Fark Ettiği Soruna Yönelik Bir Video

İşte Reddit kullanıcısının fark ederek uyarmak amacı ile çekmiş olduğu Video, Cihaz Google Pixel ancak yaşanan sorum tüm Spotify Android kullanıcılarını etkiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=AkMGNVAYKzE

Bazı kullanıcılar da bu problem ile karşı karşıya kalmış durumda. Spotify bu duruma ne zaman el atar bilinmiyor. Ancak sorunlar bu şekilde gelmeye devam eder ve çözüm süreci uzun sürerse kullanıcılar başka platformlara geçiş yapmak isteyebilir. Youtube Music o konuda biraz daha avantajı. Özellikle Spotify’ın Türkiye pazarında yapmış olduğu zamlar sonrasında hem müzik hem de video servisinden yararlanmak adına Youtube Premium tercih edenlerin sayısında artış gözlemlemek mümkün gibi gözüküyor.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.