Oyun Dünyası

Valorant Şifre Değiştirme


Valorant, yeni nesil bir oyun ve belli sürede en fazla kişi öldüren oyunu kazanıyor. Oyun online olarak rakiplerle oynanıyor ve nişancı tarzı oyunları sevenler için çok şey sunuyor. Bu bağlamda Valorant Şifre Değiştirme sık sık sorgulanan bir istek. Siz oyuna kayıt olurken belirlediğiniz şifrenizi güvenlik nedenleriyle sık sık değiştirmek isteyebilirsiniz ve şifre değiştirme işlemi oldukça basittir, Valorant şifre değiştirme işlemi için sadece aşağıdaki adımları izleyerek kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 • Öncelikle Valorant hesabınıza giriş yapın.
 • Hesap ayarlarına gidin ve pass change – şifre değiştir deyin
 • Eski şifrenizi hatırlamanız lazım onu girin ve yeni şifrenizi belirleyin.
 • Yeni şifrenizi tekrar girin ve oyuna başlayın.

Şifre değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra, yeni şifrenizi unutmamak için ya cep telefonunuza ya da bir kağıda yazın.

 • Valorant Şifre Değiştirme
 • Valorant şifre değiştirme nasıl yapılır?
 • Valorant ne kadar para harcadım?
 • Valorant e posta nasıl değiştirilir?

Valorant E-posta Değiştirme

Valorant hesabınıza kayıt olurken kullanmış olduğunuz e-posta adresinizi değiştirmek isterseniz Buyurun buradan yakalım:

 • En başta Valorant hesabınıza giriş yapın.
 • Hesap ayarlarına gidin ve menüde e-posta değiştir- deyin
 • Yeni e-posta adresinizi girin ve değişikliği kaydedin.
 • Yeni e-posta adresinize onay maili gelmeli spam kutunuza filan bakın. Bu maildeki linke tıklayarak değişikliği onaylayın.

E-posta değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra, yeni e-posta adresinizle giriş yapabilirsiniz. Ancak, hesap güvenliği açısından eski e-posta adresinizin kullanımdan kaldırılması önerilir.
Valorant, popüler bir çevrimiçi, yeni nesil ve taktiklerle dolu eğlenceli bir FPS oyunudur ve oyuncuların hesaplarına güvenli bir şekilde erişmeleri mühim bir konudur. Belki çok ilerler ve hesabınızı başkalarına satmayı düşünebilirsiniz. Bu nedenle, oyuncuların şifrelerini düzenli olarak değiştirmelerinde yarar var değerli oyun severler.

Valorant E-posta Şifresi Değiştirme

E-posta şifrenizi değiştirmek istiyorsanız, hesabınızla ilişkili e-posta hesabınıza giriş yapmak lazım. Ardından, şifre değiştirme seçeneğini seçerek mevcut şifrenizi ve yeni şifrenizi girin. Bu işlem, e-posta hesabınızın güvenliğini artıracaktır.
Valorant Ne Kadar Para Harcadım?
Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen para almayan bedava bir FPS oyunudur. Tam olarak bedava denemez aslında çünkü size satılmak üzere hazırlanan aksesuarlar var. Küçük küçük harcamalar yapıyorsunuz ve bir bakıyorsunuz ki 50-100 dolara kadar çıkmışsınız. Çok paranız varsa oyunu kolaylaştırmayan sadece estetik olarak güzelleştiren aksesuarlar raflarda sizi bekliyor.

Valorant Oyununda En iyi Silahlar

Vandal yüksek hasar gücü ve isabetliliği ile en popüler silahlardan biridir. ancak, geri tepmesi diğer silahlara göre daha yüksektir. Phantom düşük geri tepmesi ve sessiz atışları ile etkili bir silahtır ancak, daha düşük hasar gücüne sahiptir. Operator yüksek hasar gücü ve uzun menzili ile en iyi keskin nişancı tüfeğidir. Ancak, yavaş ateş hızı ve yüksek fiyatı nedeniyle her oyuncunun tercihi olmayabilir. Sheriff yüksek hasar gücü ile tek atışta düşmanları öldürebilir ancak, isabetliliği düşük ve geri tepmesi yüksek bir silahtır.

Valorant Süre Harcama

Oyuncuların birbirinden farklı karakterler arasından seçim yapacakları bu aşamada, ortalama 1-2 dakika harcanır.  Oyuncuların silah, zırh ve ekipman satın aldığı bu aşama, ortalama 45 saniye ile 1 dakika arasında sürer.  Oyunun ana aşaması olan round time, ortalama 1-2 dakika arasında sürer. Bu süre, harita ve oyun moduna göre değişebilir.Bomba modunda, bombanın patlamasına mani olmak için harcanan süre, ortalama 8 saniyedir.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.