Oyun DünyasıOyun Güncellemeleri

Zelda Breath of the Wild 2 Ertelendi!

Abone Ol

Zelda Breath of the Wild 2 Ertelendi!

Nintendo tarafından geliştirilen The Legend of Zelda: Breath of the Wild‘ın devam oyunu Zelda Breath of the Wild 2, 2023 yılına ertelendi.

Popüler konsol Nintendo Switch için geliştirilen The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devam oyunu, Zelda Breath of the Wild 2, 2023 yılının bahar mevsimine ertelendi. Eğer yeni çıkacak olan devam oyunu ertelenmeseydi, 2022 yılında çıkış yaparak oyuncularla buluşacaktı.

Nintendo Switch konsolunun çıkış oyunlarından bir olan Zelda Breath of the Wild 2, 2019 yılında duyuru yapılarak oyunculara açıklanmıştı. E3 2021’de ise yerini almıştı ve normal plana göre 2022 yılında oyuncularla buluşacaktı. Ancak son yapılan açıklamalarla birlikte Nintendo Switch ve Wii’u konsoluna özel olan devam oyununun çıkış tarihi ertelendi.

Japon video oyun tasarımcısı Eiji Auonoma, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bir video ile devam oyunu Zelda Breath of the Wild 2’nin 2023 yılına ertelendiğini açıkladı. Oyun tasarımcısı Eiji, 2022 yılı içerisinde oyunu bekleyen oyunseverler için özür diledi. Devam oyununun ilk oyundan ayrı olarak, gökyüzünde de oyunun geçeceğini söyledi. Oyunun açık dünyasını çok daha büyük yapmak için ve çeşitli oynanış elementleri için ekledikleri için oyunu ertelemek zorunda kaldığını belirtti.

Nintendo Switch platformu için çıkış yapacak olan Breath of the Wild’ın devam oyunu, Zelda Breath of the Wild 2, 2019’da oyunculara duyurulmuştu.

Abone Ol

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir