Oyun Tanıtımları

Football Manager 2017

Football Manager 2017 Oyuncuları Aman Dikkat !

football-manager-2017
Basit Futbol Oyunundan İbaret Gibi Duruyor Benim İçin. Tarzım Olmayan Bir Oyunu İncelediğim İçin ‘De Zevk Alamadım, Futbol ‘un Bu Tarz ‘Da Olan Türleri Hoşuma Gitmiyor, Yönetici Değil Oyuncu Olmak ‘tan Zevk Alıyorum 🙂 Oyunun Tanıtım Videosunu İzleyerek Başlayalım İlerleyen Bölümler ’de İse Size Dağınık vede Kötü Anlatımlarımla Oyunu Anlatmaya vede İncelemeye Çalışacağım. Laf Salatasına Gerek Yok 🙂

Football Manager 2017 Oyuncuları Aman Dikkat !

İncelemeye vede Videoyu İzlemeden Hemen Aklınız ’da Bulunsun Kış İndirimleri Önümüz ’de Beklerseniz Oyunu İndirimlide Alabilirsiniz Ama şuan ki Fiyatı Steam’De 100 TL Olarak Belirlenmiş 🙂 Önümüz ’deki Kış İndirimin ’de İndirime Girer Girmez Meçhul Ama Beklemekte Fayda Var 🙂 100 TL Verilir Mi Derseniz Ben Verdim, Ama Oynamıyorum, Diğer Kodla Alım Yapılan Siteler ’den Veya CD Key Olarak Daha Ucuza Belki Alabilirsiniz.

 

Football Manager 2017 Oyunun Tanıtım Videosu :

https://www.youtube.com/watch?v=nUXV5RI3gm8

 

Football Manager 2017 Gerekli Özelikler :

Gerekli Özeliklere Gelirsek En AZ Windows Vista İşletim Sistemi İle Oynanabiliyor. Mac OS Desteği ’De Mevcut. Minimum Özelikleri Yazıyoruz, Oyunu Almadan Önce Steam ‘den Veya Orijinal Yapımcı Sitesinden İnceleyip Karşılaştırmayı Unutmayınız.

İşlemci İse: Intel Pentium 4, Intel Core Veya AMD Athlon – 2.2 GHz +  Minimum Tutar Olarak Belirtilmiş.

Ekran Kartı İse : Intel GMA X3100, NVIDIA GeForce 8600M GT  Veya AMD/ATI Mobility Radeon HD 2400 – 256MB VRAM Belirtilmiş.

DirectX: Sürüm 9.0c  Olarak En Alt Seviye’den Başlatılmış.

Boş Depolama Alanı: 3 GB Bir HDD Boşluğu Oyunu Kurmamız İçin Yeterli Oluyor.

Football Manager 2017 İnceleme Şeysi :

Gelelim Oyunumuza, Grafiksel Olarak 2013’ten Beri Formunu Koruyor Ancak Türkçe Desteği vede Bazı Grafiksel Takılmalar Konusun ‘dada Eksiklikleri Giderilmemiş Gözüküyor.

Türkçe Olayının Açıklaması Basit Satın Alma Oranı Ülkemiz ‘de Oyun İçin Düşük 🙂 Grafikteki Takılmalar İse Güncellemeler Aracılığı İle Düzeltilecek Sorunlar Mıydı Yoksa Benimle İlgili miydi Bilmem Ama Forumlarda Bu Sorundan Bahsedilmiş. Basın Toplantılarında İse Birazcık Daha Seçenek Veya Farklı Kombine Olaylarla Olabilir.

Serisine Göre Farklılıklar İçermeyen, Genel Bildiğimiz Football Manager, Sadece 2017 Serisi 🙂

Maç Motorundaki Yenilemelerle Yapay Zekâ Daha Farklı Bir Duruma Girmiş, Geliştirilmiş Yapay Zekâ İle Daha Farklı Bir Deneyim Oluyor, En Son 2013’Te Oynamıştım Bu Oyun Serisini.

Sosyal Medya Tarafı Eklenmiş, Takip Etmek İstediğiniz Kulüpleri vede Organizasyonları Seçebiliyor, Bu Çerçevede Takımınızı Oluşturmaya Yönelik Daha Kararlı Adımlar Atabiliyorsunuz.

Menülerin Renk Mevzusuna Gelirsek Benim ’De Gözüme Çok Çarptı Çok Yakın Veya Çok Kötü Renkler Mi Desem Veya Gözü Yoruyor Mu Desem, Kötü Yani Renkler vede Menü Dizaynı Benim Hoşuma Gitmedi Ama Yeni Başlayanlar İçin Bir Çok İpucu Eklenmiş vede Oyunu Daha Kolay Anlaşılabilir, Öğrenilebilir Hale Gelmiş. Öğrenirken ’de Zevk Almanız Amaçlanmış. Daha Akıcı vede Daha Net Ara yüzü olup ta Bu Kadar Renk Kötülüğü Beni Oynamadığım Oyunu, Oynamayı Bile Düşünmek ’ten Soğuttu. Menü Tasarımı Önemli Bence Giriş Ekranı Beni Oynamaya, Oyunun İçeriği Kadar Bağlıyor.

Gelecek Olarak Bakarsak Oyuna, Pek Bir Şey Göremedim, Bir Çok Eksik Kapatılmış Durumdaydı Zaten 2013 Serisi, 2014 Serisi, 2015 Serisi’nde Eklenen Özelliklerle Oyunu Farklı Bir Boyuta Taşınması Zaten Kaçınılmaza Olmuştu. Ne Kadar Oynamasak ’ta Oyuncu Olarak Bir Çok Oyunu Veya Nam Yapmış Oyunları Takip Ediyorum 🙂

Bu Arada Oyun ’da Artık 64 Bit Desteği ’de Mevcut, Oyun Artık Daha Hızlı vede Daha Net, Daha Hızlı.

Özeliklerden Özeliklere Veya Konudan Konuya Atılıyorum Ama Sosyal Medya Olayın ’da Belirtmek İstediğim Bir Nokta İse Bu Eski Oyuncuların Takipleri, İstenen Raporlar Vb. Artık Daha Zevkli Bir Hale Geliyor, Sosyal Medya Olayı Oyuna Daha Canlılık vede Daha İyi Bir Hava Katmış.

Oyuncularla vede Basın Toplantılarının İlerde Gelişebileceğini Öngörüyorum Sadece Oyun Menajerlik Yapma Kısmın ’Da Kendini Aşmış Durumda Çünkü.

Oyunu Oynamayanlar İçinse Başlanabilecek En Kolay Seri vede En Kolay Öğrenilebilecek Oyun Diye Düşünüyorum.

Takımların Finans Bölümü’ndeki Eksikler Giderilmiş.

Performans Acısından İse 64 Bit Desteğin Gelmesi İle de Oyun Zaten Hızlanmışken Daha da İyi Geliştirmeler İle Daha Farklı Grafiksel Dokularla vede CPU Daha Az Yorarak Kasmaya Neden Oluyor. Ancak Önceki Cümlelerimiz ’de Dediğimiz Gibi ’de Takılma Sorunu Hallolursa Geriye Bir Şey Kalmamış Gibi Gözüküyor, Takılma Sahnelerin ’de İse Atılan Göl’ün Ardından Bir Kasma Yaşanıyor, Yani Neredeyse Az Grafikli Geçiş Sahnesi’nde Sıkıntı Yaşatıyor Nedenini Bilemiyorum Ama Sonuç Olarak Oyun Zevkin Son Sınırlarına Çıkartmış Diğer Serilerin ’deki Ek Gelişmelerle Bu Halle Gelip vede Sosyal Medya Olayı, Maç Motoru, Grafiksel Geliştirmeler, Performans Yönünün Arttırılması İle Oyun Son Halini Alarak Güzel Bir Zevk, Zaman Öldürme Aracına Dönüşmüş Duru’da.

Daha da Bahsedilecek Bir Olay Göremiyorum Çok Dağınık Bir İnceleme Gerçekleştirdik Af fola 🙂

İlk Baştan’da Söylediğim Gibi Sevmediğim Bir Tarz Olduğu İçin Genelde Soğuk vede Çekingen Davranarak İnceledim, Genelde Düşüncelerim Aynı 🙂

 

 

Ephesus

Next Station İs Basmane

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.